Мармур EMPERADOR LIGHT

Category:

Процес виконання замовлення

  «Emperador Light» – це турецька бежевий мармур з кар’єрів недалеко від міста Бурси. Щоб уточнити, даний сорт також має назви «Turkish Emperador», «Bursa Emperador» і ін. Між тим, зі своїм іспанським «побратимом» за назвою, вони практично ідентичні за кольором і структурі. Іншими словами, різниця полягає в кількості прожилок. У даного сорту їх більше, тому малюнок тут більш інтенсивний. У тому ж дусі, він відрізняється не такою насиченою щільністю.

Звичайно, цей сорт завоював своє місце на ринку не тільки через лімітованої доступності і високої ціни іспанського «аналога». В першу чергу, він став затребуваним завдяки універсальному забарвленню і гідним практичним характеристикам. По-перше, він має класичний теплий світло-коричневий фон зі світлими прожилками. Далі, з точки зору фізичних властивостей, він має високу міцність, не вигоряє на сонці, не вивітрюється, не займається. На закінчення, його стираність становить всього 2%, а водопоглинання – 0,4%. А це дуже низькі показники.

Перш за все, завдяки чудовому декоративному потенціалу, його активно використовують в оздобленні інтер’єрів будь-яких стилів. Це панно, мозаїки, стільниці та підвіконня з фігурними фасками, столики, сходи з різьбленими поручнями і колони, а також настінна і підлогова внутрішнє облицювання. Аналогічним чином, цей бежевий мармур також доречний у зовнішній обробці. Мова йде про фасадах, парадних сходах, балюстрадах терас, облицювання фонтанів і басейнів. Словом, в будь-якому комерційному або житловому приміщенні він додасть елегантності оздобленню навколо. А також привнесе південний турецька колорит. Однак даний мармур відносять до тріщинуватих типам. Це означає, що вироби з нього вимагають спеціальної проклейки.

Фахівці «GRANIT-MRAMOR COMPANY» знають всі тонкощі роботи з такими витонченими сортами. Крім того, ми знаємо секрети технологій правильного монтажу будь-якого типу виробів і працюємо по всій Україні. А також реалізуємо як типові проекти, так і під ключ – швидко і якісно!