Показано 1–12 із 29

Мармур

mramor-crema-nova-sleb_1 Ця особлива кристалічна гірська порода, що складається переважно з кальциту з домішками інших мінералів, мабуть, одна з найпрестижніших серед сучасних обробно-декоративних засобів.

Переваги:

  • Довговічність. Саме, збереження структури понад сотню років до прояву перших ознак старіння обумовлене вражаючою твердістю.
  • Удароміцність. Перш за все, завдяки пластичності і в’язкості, не розколюється при ударах. Механічні пошкодження малоймовірні.
  • Водонепроникність. Іншими словами майже не поглинає вологу, що в свою чергу виключає ризик появи цвілі.
  • Термостійкість. Звичайно, не боїться впливу високих температур і, відповідно, не схильний до займання (саме тому їм часто облицьовують каміни).
  • Морозостійкість. Згодом, витримує цикли заморожування і відтавання без освіти навіть дрібних мікротріщин.
  • Екологічність. Найголовніше, через підвищену пористості, він немов «дихає». Тому в приміщеннях, оброблених їм, завжди панує сприятливий мікроклімат. Також відомі його бактерицидні властивості.
  • mramor-Nero-Marquina-sleb_2Естетичність і практичність. Наприклад, неоднорідність забарвлення простежується навіть в межах однієї плити, що тягне за собою багатофункціональність вживання. Крім того, на полірованих зрізах можна побачити неповторні малюнки зі всілякими палітрами основних кольорів і добавок металів, присутніх в осадової породи.

Кожна мармурова текстура – єдина в своєму роді завдяки внутрішнім прожилкам безлічі домішок. Вони зустрічаються в формі тонких смужок або плям і мають різноманітні відтінки, а серед квітів трапляються блакитний, синій, зелений, рожевий, червоний, жовтий, коричневий. Крайні точки палітри – білий і чорний мармур. Звичайно, ці види призначені для тих, хто не сприймає строкатого різнобою і цінує класику, яка транслює певний статус і вишуканий смак.

Білий мармур

Читати далі

mramor-mugla_white-sleb_1 Білий мармур очолив рейтинг елітних матеріалів для виробів з натурального каменю. Він гармонійно поєднується, наприклад, з деревиною, сталлю, склом. Здатність візуально розширити простір і завидна текстурная сполучуваність дозволяє пускати його в хід практично скрізь. Особливо, поширений при виробництві підвіконь, біла мармурова стільниця і камінних порталів.

 Найбільш визнаними підвидами цього сорту є два витончених світлих каменю родом з Туреччини:

 1. Ефект сірої димки Mugla White і
 2. легкі сірі смуги Marmara

 Перш за все, вони створюють цікавий візерунок на білому тлі. Таке колірне рішення внесе нотку класичної елегантності в будь-яку обстановку. І допоможе гармонізувати ваш будинок або офіс, створивши при цьому оригінальний візуальний образ. Саме тому дані типи добре підійдуть для виготовлення сходів з мармуру.

Купити мармур від постачальника і виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY в Києві, в Україні

mramor-marmara-white-5 Раніше грецька лаконічність, строгість і манірність матеріалу використовувалися в більшості випадків для зведення культових місць – храмів, гробниць, легендарних пам’ятників, палаців, площ і залів для урочистих і масових заходів, метро.

 Тим часом, зараз фокус уваги трохи змістився. Модні архітектори і дизайнери ніжно люблять мінерал не тільки за мінімалізм і аристократизм. По-перше, з цього природного ресурсу можна висікати зразки будь-яких розмірів. По-друге, нові способи обробки і варіації гам роблять його доречним в будь-яких умовах. І нарешті, прекрасна сумісність з бетоном, металами, склом, прямими лаконічними лініями і теплими деревом, тканинами робить його універсальним засобом для оформлення:

 • Великих змін. По-перше – мармурова плитка, для облицювання фасадів, стін і підлоги, по-друге – сходи і ступені, а також – колон, панелей, ванн, басейнів, хамам і фонтанів.
 • Малих виробів. Найголовніше – стільниця з мармуру, кухонних фартухів, раковин, мармурові підвіконня, журнальних столиків, барних стійок, камінів.
 • Настінного декору. А саме – барельєфів, фресок, мозаїк, панно.
 • Аксесуарів. Перш за все – статуй, ваз, рам для дзеркал, розеток, шкатулок.

izgotovlenie-mramornoy-lestnitsy Наша компанія є прямим постачальником мармуру з Туреччини, Італії, Греції та Іспанії. Крім того, GRANIT-MRAMOR COMPANI – це два найпотужніших виробництва з обробки натурального каменю в Києві та Житомирі. Ми займаємо одну з лідируючих позицій на вітчизняному ринку в каменеобробної галузі. Наша команда зацікавлена ​​в тому, щоб від нашого взаємовигідного співробітництва вигравали обидві сторони. Тому, ми завжди відкрита для діалогу з партнерами і приватними клієнтами. Крім цього, у нас ви можете замовити вироби з монтажем і без в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Також ми працюємо з ближнім зарубіжжям в сегменті B2B.

 Будь-яку інформацію, що цікавить Вас інформацію про покупку товару, розрахунку вартості замовлення, діючі знижки та пропозиції Ви можете дізнатися тут заповнивши форму або зателефонувавши нам.