Показано 1–12 із 169

Гранітна бруківка

Бруківка пиляна з Габро

600.00 за м/п

Декоративні вироби

Карниз з граніту

6,500.00 за м/п

Гранітна бруківка

Колота бруківка з Габро

207.00 за м/п
550.00 за м/п

Мармурові підвіконня

Підвіконня з мармуру Bianco Carrara

2,000.00 за м/п
1,700.00 за м/п

Вироби з каменю

 Природність завжди в тренді. Але не тільки тому, продукти кар’єра – лідери століть серед будівельних, оздоблювальних і декор-матеріалів. Чому ж? Тут властивості скажуть самі за себе.

Які переваги виробів з натурального каменю?

  1. oblicovka-fasada-naturalnym-kamnem#2Довговічність і надійність.
  2. Стійкість до деформації.
  3. Стійкість до спеки, морозу, займання.
  4. Відштовхування вологи, агресивних рідин.
  5. Екологічність, відсутність алергенів і токсинів.
  6. Невибагливість в побуті.
  7. Естетичність, ексклюзивність забарвлень і текстур.

Де застосовують вироби з натурального каменю?

[Accordion-item title = “Читати далі”]

montazh-granitnyh-stupenej Вироби з каменю популярні в кожній з трьох основних сфер використання. До слова, функції їх різноманітні.

 В інтер’єрі вони збережуть необхідний режим температури, здоровий мікроклімат. При чому будь-яка деталь буде візуально домінувати і приковувати до себе захоплений погляд гостя. Наприклад, роль гладких і красивих мармурових підвіконь як завершальних прикрас вікна просто неможливо переоцінити. Не можна залишити без уваги і такий факт – вони витримають велике навантаження без стирання. Саме тому такі вироби як мармурові сходи, чи ступені з граніту, можна побачити в кожній елітному готелі, ТЦ, концерт-холі або приватної власності господарів зі смаком. Оформлені різьбленими поручнями і балясінами, вони врізаються своєї урочистістю в пам’ять назавжди. Далі, «аксесуарами» гарнітура кухні є гранітні стільниці або мармурові столи. Вони стійкі до більшості подразників, легкі в догляді. Та й чудово підходять для інтенсивного приготування їжі кожен день. Найчастіше, їх виконують в одному стилі з кухонним фартухом для гармонійності враження.

 У той же час, світ за межами будинку кидає куди більше екстремальних викликів. Хоча грубі бруківка і бордюри прекрасно проходять тест на всі негоди. А надзвичайними подіями такі вироби з граніту точно не налякати. В рівній мірі, облицювання травертином вважається трендом останніх років. Адже він теж буде роками захищати від негативних факторів зовні. А всередині ще й утримає тепло каміна, поглине вуличний гул. Та й карнизи для стелі з нього допоможуть перетворити будь-яке оздоблення. Навіть в мінімалізмі. Крім того, облицьований їм фонтан максимально органічно впишеться в ландшафтний дизайн. Особливо якщо вести до нього буде доріжка з мармурової гальки. Разом з плескотом води, вона буде нагадувати про атмосферний морському узбережжі.

Чому вигідно купити вироби з каменю у виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY?

chernaya-granitnaya-stoleshnitsa-8 Здається, що така продукція відразу створена бездоганною. Частково це правда. Але це стосується тільки технічних характеристик. Оскільки шлях від кам’яної брили до презентабельною гладі – дуже довгий і складний. Щоб результатом стали високоякісні товари, необхідно мати справу з виробником GRANIT-MRAMOR COMPANY безпосередньо. Адже так Ви зможете бути впевнені, що кожен етап виробництва фірма проконтролює на вищому рівні. А поставки будуть безперебійним і точно в строк.

 До того ж, співпраця без посередників значно знижує фінальну вартість на вироби з каменю, купити які вигідно у нас. Зверніть увагу, що крім описаних вище порід, ми працюємо також з оніксом і кварцитом.
 У нас не тільки власні виробництва в Києві і Житомирі, оснащені сучасним обладнанням. Але і велика команда майстрів-професіоналів, які знають секрети всіх видів монтажу і обробки каменю. На всі Ваші питання будемо раді відповісти тут.