Showing all 8 results

Травертин плитка

travertin-oblizovka На перший погляд, може здатися грубим і шорстким. Але, сонячний травертин теплого відтінку наприклад Travertine Classic ніби наповнений тропічним кліматом. Тим часом, спробуйте купити травертин плитка для облицювання стін або підлоги, і Ваш інтер’єр перетвориться. Перш за все, завдяки «теплоті» і легкості світло-бежевого окраса вказаний сорт створює південний, сонячний колорит. Згодом, наповнить будь-який простір сімейним затишком і приємним відчуттям спокою.

 Та й, ще в стародавні часи з нього звели палаци давньоримських вельмож і Османських правителів. І звичайно, легендарні пам’ятники романської архітектури: Колізей, фонтан Треві в Римі, собор святого Петра у Ватикані. Це все, імператорський камінь.

 Тим часом, дана гірська порода – це вапняний туф. Звичайно, один з найвідоміших будівельно-оздоблювальних матеріалів. Якщо, враховувати несумірну довговічність і легкість обробки, така плитка є якісною альтернативою аналогам. Згодом, всі ці чинники позитивно впливають на травертин ціна і дозволяють значно скоротити бюджет Вашого будівництва.

Вироби з травертину

kamin-iz-travertina Тому, в сучасному дизайні значну популярність набуває облицювання за допомогою травертин плитка стін і підлоги, а також поверхонь в холі, кухні, коридорі. Також цей вид чудово підходить для виготовлення підвіконь, стільниць, камінних порталів. Тому, купити стільницю травертин вигідно як з економічної, так і з декоративної точки зору. Крім того, не менше модно «штучно зістарити» цей камінь. Іншими словами, імітувати грубу шліфування для оформлення автентичного ін- або екстер’єру.

Переваги травертину

[Accordion-item title=”Читати далі”]

travertin-plitka-i-stoleshnitsa За технічними характеристиками він володіє всіма перевагами найміцніших натуральних каменів. Але і, завдяки особливостям свого складу варто відзначити також специфічні відмітні риси:

  1. Теплоізоляція. Найголовніше, відмінно утримує тепло взимку і прохолоду влітку, що зменшує витрати на опалення та охолодження приміщень;
  2. Звукоізоляція. Перш за все, завдяки бездоганній рівню поглинання шуму, особливо популярний для обробки закладів, де вкрай важлива затишна атмосфера (кафе, ресторани, готелі та ін.);
  3. Безпека. Звичайно, шорстка текстура забезпечує чудову стійкість, перешкоджаючи ковзанню, тому їм часто облицьовують ванни, басейни, СПА, хамами;
  4. Щільність. Саме під впливом повітря він починає тверднути і з роками стає все міцніше.
  5. Естетика і сполучуваність плитки з травертину

 Пористість і шаруватість нагадують деревину. Та й, сумісність з іншими природними матеріалами дуже висока. Наприклад, вдалим рішенням буде скомбінувати стільниця травертин в кухонній зоні з мармуровими і гранітними зразками. Крім того, що стосується середземноморської гами, то на відміну від переважно «холодного» природної сировини вона набагато м’якша. Більш того, в ній представлені чи не всі пастельні тони.

 Ходова палітра плитки з травертину варіюється від кремових фарб бежевого і палевого, жовтуватого, охристого, золотого аж до рожевого і сірого. Згодом, щоб додати додаткової виразності, можна хитро зіграти на контрасті. Наприклад, рельєфно буде виглядати темна меблі на тлі обробки піщаного відтінку. Розміри виробів також можуть бути виконані під будь-який запит: від величезних плит до дрібної мозаїки. До того ж, йому можна надати будь-яку форму через м’якість і пластичності. А ось вибір фактури залежить від інтер’єрного стилю. Іншими словами, якщо добре відшліфовані гладкі плити краще підійдуть для модерну, то пористі органічно впишуться в класичну обстановку.

Купити травертин від виробника за найкращою ціною в Києві, в Україні.

travertine-classic_1 Співпрацюючи з прямим постачальником і виробником виробів, Ви оптимізуєте фінансові витрати і економите час на реалізацію проекту. GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує широкий асортимент виробів з каменю і будь-які обсяги поставок. Купити травертин і замовити послугу монтажу та доставки Ви можете тут. А також, дізнатися будь-яку інформацію, що цікавить Вас інформацію про придбання товару, прорахунку кошторису і асортименті.

[/accordion-item]