Мармур AEGEAN ROSE

Category:

Процес виконання замовлення

 

Мармур Aegean Rose – це коричневий мармур родом з турецьких кар’єрів. Щоб уточнити, його насичений фон коливається в межах від інтенсивного оранжевого до червоно-коричневого відтінку з білими і темно-червоними жилками на поверхні. Тож не дивно, що це дуже смілива забарвлення, яка вносить стиль і яскравість в будь-який оздоблення. До того ж, даний забарвлення завжди вважали символом розкоші і аристократизму. Далі, його технічні показники відповідають найвищим стандартам.

Для початку, мінімальне вологовбирання (до 0,1%) дозволяє встановлювати вироби в безпосередньому контакті з водою. Перш за все, мова йде про раковинах, на стіни і підлогу облицюванні ванн і саун та вуличних підвіконнях. А така якість, як вогнетривкість, дає можливість застосовувати їх поблизу вогню. Наприклад, це може бути мармурова плитка для облицювання каміна або кухонна стільниця, яка примикає до плити. У той час як хороша зносостійкість забезпечує тривалий термін експлуатації в зонах з високою прохідністю. В першу чергу, це стосується плитки на підлоги, ступені для сходів і т.д. Тому, сфера застосування цього каменю максимально широка. Щоб підсумувати, по-перше, з нього повсюдно виготовляють плитку для облицювання стін, панелей і підлоги, басейнів, камінів і фонтанів, кухонних фартухів. По-друге, не менш популярними виробами є стільниці, мозаїка, умивальники, столи, сходи, скульптури та інші дизайнерські аксесуари. До слова, найкраще він виглядає в полірованому варіанті. Адже в такому разі його поверхня стає ще яскравіше і блискучою. Крім усього іншого, даний сорт не вимагає спеціального догляду, легко очищається від забруднень.

Фахівці «GRANIT-MRAMOR COMPANY» знають всі тонкощі роботи з такими витонченими породами. Крім того, ми знаємо секрети технологій правильного монтажу будь-якого типу виробів і працюємо по всій Україні. А також реалізуємо як типові проекти, так і під ключ – швидко і якісно!

  • Стільниця з мармуру AEGEAN ROSE
  • Підвіконня з мармуру AEGEAN ROSE
  • Сходи з мармуру AEGEAN ROSE
  • Плитка з мармуру AEGEAN ROSE
  • Камін з мармуру AEGEAN ROSE