Мармур MUGLA WHITE

Category:

Процес виконання замовлення

Мармур Mugla White – це витончений білий мармур родом з Туреччини. Перш за все, він характеризується рівномірними і спокійними перламутрово-сірими розводами. Так що це ідеальний вибір як для любителів вічної класики, так і для шанувальників сучасного мінімалізму. Адже що всередині, що зовні цей сорт додасть розкоші будь-якій обстановці навколо. До того ж, на вулиці він не вигорить на сонці, не вивітриться і, крім того, забезпечить відмінну теплоізоляцію. Та й в цілому цей камінь невибагливий в експлуатації. Так що регулярний елементарний догляд допоможуть зберегти його первозданний вигляд довгий час.

Що стосується інтер’єру, як на стіни і підлогу облицювання, він візуально збільшить навіть найменше простір. Більш того, такі якості, як довговічність і зносостійкість дозволяють облицьовувати їм і сходи. Які, до речі, часто вдало доповнюють балясинами і перилами з того ж матеріалу. Також, такі властивості, як висока твердість, мінімальне вологовбирання і ударостійкість дозволяють активно використовувати його для виготовлення широкого спектру виробів. Наприклад, великою популярністю користуються підвіконня і стільниці для кухні та ванної, раковини і так далі. Більш того, екологічна чистота і пожежна безпека дають можливість обробляти їм каміни. А такі декоративні прикраси, як мозаїки і панно, дозволять «непомітно» зонувати приміщення. Не кажучи вже про всілякі журнальних столиках, арках, вазах, які своїм білосніжним благородством будуть привносити в оздоблення грецький аристократизм.

У GRANIT-MRAMOR COMPANY ви можете ознайомитися з широким асортиментом продукції з даного сорту. Ми з радістю допоможемо вам знайти «ту саму» родзинку на ваш смак!

  • Стільниця з мармуру MUGLA WHITE
  • Підвіконня з мармуру MUGLA WHITE
  • Сходи з мармуру MUGLA WHITE
  • Плитка з мармуру MUGLA WHITE
  • Камін з мармуру MUGLA WHITE