Мармур BIDASAR BROWN

Category:

Процес виконання замовлення

  Мармур «Bidasar Brown» з Раджастана (Індія) володіє воістину унікальною мальовничій забарвленням і дрібною зернистістю. Та й бордово-коричневі «вінки» різної товщини на світло-коричневому тлі схожі на «удруковані» в камінь частини дерев. Іншими словами, текстура нагадує коріння або гілки, хаотично розкидані по піску. Мабуть через це даний ексцентричний сорт є одним з найбільш популярних видів індійського мармуру. І правда, його візерунок досить екзотичний. А в Європі, яка обожнює цей коричневий мармур, побутують ще назви «Bidasar Beauty», «Rainforest Gold», «Bidasar Fancy Brown» і ін.

Додатково, він має високу міцність, досить хорошу зносостійкість і низький рівень водопоглинання. Що робить його відмінним рішенням для облицювання підлоги та стін в зонах з високою прохідністю і підвищеною вологістю. А декоративні панно і мозаїка, стільниці та підвіконня, сходи, барні стійки і журнальні столики точно перетягнуть на себе всю увагу в інтер’єрі. До слова, ця порода добре піддається обробці і невибаглива в догляді. Тобто, практичність таких виробів буде радувати в тій же мірі, що і неординарний вид.

Далі, чим більше плити, деталі, тим екстравагантний виглядають вироби з цього сорту. Отже, його активно застосовують для обробки будівель, облицювання камінних порталів, декору стін в житлових комплексах і торгових центрах. На закінчення, цей сорт особливо хороший для зовнішнього використання. Іншими словами, якщо мова йде про облицювання фонтану, басейну, фасаду або парадних сходів – це буде візитна картка вашого оздоблення. Крім того, він доступний в різних обробках (матовою, глянсовою і ін.). А також в різних формах – плитка, слябів, вироби різних конфігурацій.

«GRANIT-MRAMOR COMPANY» пропонує вам продукцію високої якості, самобутній дизайн і, до того ж, оптимальні ціни. При вашому бажанні ми з радістю розробимо проект по вашому ескізу і параметрам. І в термін доставимо в будь-який куточок України!

Вироби з мармуру BIDASAR BROWN

  • Сходи з мармуру BIDASAR BROWN
  • Камін з мармуру BIDASAR BROWN
  • Підвіконня з мармуру BIDASAR BROWN
  • Підлога з мармуру мармуру BIDASAR BROWN
  • Сходи і сходи з мармуру BIDASAR BROWN
  • Стільниці з мармуру BIDASAR BROWN