Підвіконня з каменю

Процес виконання замовлення

 Може здатися, що на такі елементи внутрішньої обробки, як підвіконня, ніхто не звертає особливої ​​уваги. Але, це звичайно не так. Навіть найдрібніші деталі, об’єднані в єдине ціле, можуть сильно вплинути на зовнішній вигляд вашого будинку. Безсумнівно, натуральні камені – ідеальний матеріал для облицювання. Тим часом, підвіконня з каменю може бути як всередині будинку, так і зовні. Завдяки широкому асортименту граніту, мармуру, кварцу і травертину. Завод-виробник GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує величезний вибір кольорової палітри кам’яних підвіконь. А також, ми виготовляємо вироби з каменю будь-якої форми і розмірів за вашим індивідуальним проектом. Крім цього, надаємо доставку та монтаж.

На відміну від інших матеріалів, підвіконня з граніту, мармуру, травертину і кварцу довговічні. До того ж, вони зберігають свій первісний вигляд (не деформуються). Ми виготовляємо як зовнішні, так і внутрішні підвіконня. Для внутрішніх кам’яних підвіконь ми пропонуємо широкий вибір матеріалів. Таких як мармур, граніт, травертин, кварц. А для виготовлення зовнішніх підвіконь, зважаючи на погодні умови в Україні, ми пропонуємо в основному граніт. 

Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про підвіконнях з каменю, вибору кольору і профілю за номером 0687778801. Дзвоніть нам! Або пишіть на будь-який зручний месенджер. Далі, вибрати потрібний колір каменю ви можете на сайті в розділі каталог. Або відвідавши на наш склад в Києві.