Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Плитка з мармуру

mramor-rosso-alicante-plitka На перший погляд, вона елегантна і ніжна. Але під цією приємною будь-якому оці естетикою криється надійність і твердість. А значить, мармурова плитка – це найкраще рішення для тих, хто не любить вибирати між комфортом і красою. Адже тут прекрасно поєднуються обидва компонента.

 Розміри варіюються. В цілому, найголовніше розуміти, на що впливають габарити. З одного боку, чим вона більша, тим менше стиків і тим сильніше захист від мікробів. Та й межі між ними майже непомітні. Однак, чим більше величина, тим складнішою буде установка. До речі, мармурове покриття дуже зручно для візуального зонування. А ще до нього вдаються для створення мозаїчних візерунків.

Мармурова плитка для підлоги і стін

mramor-crema-nova-plitka Мармурова підлога однаково добре виглядатиме в кімнатах будинку, квартири, офісу, ресторані, готелі, тощо. А проблема холодності, якої багато хто боїться, цілком вирішувана. Адже низька електро-провідність дозволяє з легкістю встановити під неї систему підігріву. До того ж, вона відштовхує вологу. Саме тому часто використовується плитка з мармуру в ваннах, хамамах і саунах.
Облицювання мармуровою плиткою стін. Через пористості вони будуть немов «дихати». Тому в житлових приміщеннях буде панувати екологічно чистий мікроклімат. Більш того, антисептичні властивості, невибагливість в побуті і стійкість до перепадів температури зроблять облицювання вбиральні та кухні максимально гігієнічної.

Які кольори і фактури?

 Найбільш престижними сортами є плитка з білого мармуру, глибокий чорний і благородний сірий. Тим не менш, є ще блакитний, рожевий, червоний, синій, зелений і жовтий. Також мармур, текстура якого унікальна, ніколи не повторює сама себе. Далі, шліфований варіант буде виглядати об’ємно і запобіжить ковзанню. У той час як полірований – зачарує гладкістю і візуально збільшить інтер’єр.

Де вигідно купити мармурову плитку в Києві, в Україні?

mramor-Nero_Marquina-plitkaСпівпраця з GRANIT-MRAMOR COMPANY – це вироби преміум-класу!

  1. Виробництво. Без посередників і націнок. І з теплою любов’ю до власної справи і нашим клієнтам!
  2. Індивідуальність. Авторський підхід до всіх робочих процесів, сформований багаторічним досвідом. А також гарантований контроль 24/7.
  3. Колектив. Професійні фахівці, які вивчили свою справу «уздовж і поперек».
  4. Устаткування. Величезна кількість сучасної техніки. Оснащенню двох наших виробництв не знайдеться рівних на ринку.
  5. Поставки. Безперебійна доставка і послуги монтажу діють по всій Україні та ближньому зарубіжжю. Нам абсолютно неважлива відстань!

[/ Accordion-item]