Showing all 3 results

Балясини і перила з граніту

Балясини з каменю

Балясини і перила з граніту

Балясини з граніту

Балясини і перила з граніту

Балясини з сірого граніту

Балясини і перила з граніту

 Продуманий до дрібниць дизайн завжди привертає увагу до деталей. Одним з таких витончених архітектурних прикрас є балюстрада. Це невисокі фігурні колони і перила, які вони підпирають. Вважають, що основною їхньою функцією є декоративна. Звичайно, з цим важко посперечатися. Але крім естетичної навантаження, вони візуально додають «пишності» і обсягу всьому, що обрамляють.

Де застосовують гранітні балясини і перила?

 Найчастіше їх використовують для оформлення зовнішніх сходів, балконів і терас. Однак це далеко не повний список. На перший погляд прості галереї, дахи, сходові майданчики і навіть пішохідні зони стануть аж ніяк не такими буденними в їхньому супроводі. Крім того, мало хто знає, що ці елементи використовуються і в інтер’єрі. Причому як громадських, так і житлових приміщень. Ними можна казково декорувати камін, нішу в стіні. А також, вони можуть послужити оригінальними опорами для квіткових ваз і бюстів. Від яких кожному свого часу було важко відірвати погляд в культових місцях на кшталт музеїв, церков і храмів.

Який матеріал найкраще підходить для цих виробів?

 

Читати далі

 Все-таки, фасадна обробка і ландшафтний дизайн – це їх основна «середовище проживання». Тому безпосередній контакт зі стихіями і сезонами диктує жорсткі вимоги до сировини. Справитися з цими викликами найбільш гідно зможе найміцніший з натуральних каменів. Таким чином, балясини з граніту мають ряд незаперечних переваг.

  • Вічність. Перш за все, через твердої структури термін придатності складе більше 100 років. Без ремонтів і оновлень.
  • Міцність. Через високої щільності НЕ зітруться, не деформуються, що не вицвітуть і не вивітряться.
  • Термостійкість. Крім цього, ні палючий ультрафіолет, ні лютий мороз не зашкодять їм. А що стосується зони навколо каміна, загоряння їм також не загрожує.
  • Водостійкість. Так ж, не вберуть вологу від дощу. А значить, не запліснявіють, не стануть гнити. Та й тріщини через мороз не утворюються.
  • Ударомцність. Їх неможливо подряпати або розбити. До того ж, агресивні кислоти їм дарма.
  • Практичність. Тим часом, не вбирають забруднення. Плюс з легкістю піддаються реставрації і полірування. І не вимагають спеціального догляду.
  • Безпека. Ну і екологічна чистота і відсутність токсинів.
  • Різноманітність. Мільйон сортів, забарвлень і унікальних візерунків. Так як створено це все первозданною природою. А людська рука, майстерно володіє сучасними видами обробки, може надати бажану фактуру.

Купити балясини і перила з граніту у виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY оптом і в роздріб в Києві, в Україні

 Балясини з каменю купити економніше всього у виробника. Адже в такому випадку Ви будете впевнені в контролі якості всіх етапів виробництва. А також вбережете себе від націнок. Які, на жаль, неминучі при роботі з посередниками. Наші два виробництва в Києві та Житомирі пропонують породи преміум-класу з українських і зарубіжних каменоломень. Вони гарантовано прослужать Вам довгі роки! Тому співпрацюючи з GRANIT-MRAMOR COMPANY оптом чи в роздріб, Ви інвестуєте в свій проект. І на все життя позбавляєте себе від щорічних витрат на фарбування і відновлення. До того ж, ми надаємо доставку та монтаж в усіх містах України.