Показано 1–12 із 111

Натуральний камінь


magma_gold-1 В цілому, натуральний камінь дасть фору всім разом узятим штучних матеріалів. І це не тільки завдяки своїм якостям, але також через безмежність сфери застосування. Наприклад, зовні вони будуть роками захищати від негативних факторів. Тому при зовнішній обробці натуральному каменю граніт і мармур віддають перевагу неспроста. Як внутрішнє облицювання вони ж збережуть необхідний режим температури. А також «закриють очі» на кожну людську необережність і більшість подразників. Та й по праву займуть місце фаворита інтер’єру і притягнуть до себе всю увагу. Крім того, вони максимально органічно вписуються в ландшафтний дизайн. Тому що природність – це їх законне середовище проживання.

 Якщо звузити коло, найбільш популярними видами виробів є, по-перше, гранітна бруківка. Її використовують для мощення доріг, площ, скверів. По-друге, будь-який тип облицювання – підлоги, фасади, кухонні фартухи, каміни, раковини. А також робочі поверхні, наприклад, стільниці для кухні. А деякі камені ще й так переливаються на світлі, що від них неможливо відірвати погляд. До слова, це «камінь з блакитними очима», як його називають наші клієнти. Ви можете особисто переконатися, якщо поглянете на лабрадорит натуральний камінь, купити який теж можна у нас!

Де вигідно придбати вироби з натурального каменю в Києві та в Україні?

bruschatka-5 Ми працюємо з сировиною преміум-класу, а саме: граніт, мармур, травертин, онікс, кварцит, кварцовий агломерат. І робимо це без послуг посередників, що дозволяє нам проконтролювати всі складні етапи обробки. А шлях цей складний і довгий. Так як між первозданної кам’яною брилою і її полірованим дзеркальним або шорстким постареним варіантом – прірва.

 До того ж, такий формат значно знижує фінальну вартість. А ми працюємо так для того, щоб кожен міг собі дозволити це задоволення! Таким чином, на натуральний камінь ціна цілком доступна кожному. Тим більше, що в довгостроковій перспективі – це не примха, а скоріше найбільш розумне капіталовкладення.

Чим обумовлена ​​цінність на ринку?

 Насправді, природні ресурси дійсно займають почесне перше місце серед будівельних, оздоблювальних і декоративних матеріалів. Не тільки через їх урочистості та можливості створити масштаб і живу історію будь-якого оздоблення. А, в першу чергу, через вигідних властивостей.

Переваги натурального каменю

  1. oblitsovka-fasada-kamnem-18Довговічність. З них будують воістину «на століття». Вони стійкі до стиснення, не схильні до корозії. Тому зберігають свій первісний вигляд сотні років навіть в екстремальних умовах.
  2. Термостійкість. З легкістю переносять цикли заморожування і відтавання. Їм не страшна спека, не загрожує спалах. А морозостійкість виключає утворення тріщин і відколів, які зазвичай з’являються через замерзлої в порах води.
  3. Водонепроникність. Практично не поглинають воду завдяки своїм структурам. У свою чергу, це виключає появу грибка. Що особливо важливо в зонах з підвищеною вологістю. До того ж, вони більш-менш стійкі до агресивних рідин. Тому відмінно придатні як покриття для робочих поверхонь.
  4. Ударостійкість. Стійкі до деформації, тому витримують серйозні механічні навантаження. Навіть при сильних ударах їх складно пошкодити.
  5. Екологічність. Не виділяють токсичних речовин. А значить, не викликають алергічних реакцій. Більш того, деякі камені навіть мають антисептичні властивості.
  6. Невибагливість. При належному і нескладному догляді прослужать не одному поколінню. Без оновлень і ремонтів.
  7. Естетичність. Відрізняються забарвленнями різної інтенсивності, мальовничими візерунками і текстурами. Тож не дивно, що такі малюнки просто нереально відтворити в штучних аналогах.

chernaya-granitnaya-stoleshnitsa-8 Як бачимо, експлуатаційні показники говорять самі за себе. Тому з таким вибором Ви точно не помилитеся! Однак, зверніть увагу, що купити натуральний камінь у Києві чи в Україні вдаліше у виробника. Ким і є ми – GRANIT-MRAMOR COMPANY.

 Природа нічого не створює без мети. Мабуть, натуральні камені були створені нею, щоб століттями вражати уяву своїм універсальним набором якостей. З незапам’ятних часів з них зводили легендарні споруди, історія яких живе до сих пір саме завдяки надійності матеріалів. Тому модний останні роки екотренд, насправді, був затребуваний завжди. Просто зараз краса і міць цих каменів стала ще й показником вишуканого смаку.