Showing all 9 results

Облицювання каменем

 Граніт – це величність, грунтовність і масивність. Крім того, неповторна фактура і унікальні властивості дають можливість використовувати його як основний матеріал. Також, для зведення монументальних споруд, і для застосування в зовнішнім облицюванні каменем будівель.

 Безумовно, облицювання гранітом справляє враження неподвластности часу з її холодністю і розкішшю. Перш за все, блиск граніту вдало використовується в стилях класицизм, мінімалізм, хай-тек, ампір і інші. Більш того, це найкраще рішення для оформлення фасадів торгових центрів, громадських будівель, офісних та приватних будинків. Саме використання натурального каменю в облицюванні фасаду, дозволяє зберегти первозданну красу багато десятиліть. Тому, граніт – це єдиний облицювальний камінь дивовижної краси, який не вимагає особливого догляду.
Крім того, навіть при самій звичайній техніці облицювання цоколя натуральним каменем (без об’ємних рельєфів і виступів), розкіш і благородство які виходять від граніту, прикрасять будь-яку будівлю і зроблять неповторним.

Різновиди облицювання гранітом

Читати далі

 Довговічне і практичне гранітне оздоблення надає краси будівлі. Крім того, захищає від несприятливих зовнішніх впливів. Тим часом, камінь досить важкий матеріал. Тобто, якщо будівля стоїть на полегшеному і неглибокому фундаменті, ми не рекомендуємо облицювання всього фасаду або стін.

 Ми пропонуємо три варіанти облицювання:

  1. обробка внутрішніх стін;
  2. облицювання цоколя гранітом;
  3. облицювання фасаду гранітом.

 Найбільш затребуваний варіант – облицювання цоколя натуральним каменем. Тому що, оздоблення цоколя поєднує естетику, надійність, функціональність і доступну вартість. Перш за все, наша команда виконує гранітні роботи у всіх містах України. Як на приватних, так і на муніципальних об’єктах. У зв’язку з тим, що неможливо зробити повноцінний гранітний фасад по проекту, облицювання цоколя каменем – найкраще рішення. Найголовніше, в результаті того, що цоколь схильний найбільш сильним атмосферним впливам. Його завдання витримувати не тільки перепади температур, а й навантаження води в негоду.

 Отже, підвищити ефективність функціонування цоколя – актуальне завдання. Безумовно, облицювання гранітом – найкраще рішення.

Довіртеся професіоналам завода-виробника GRANIT-MRAMOR COMPANI!