Мармур CREMA NUOVA

Category:

Процес виконання замовлення

Мармур Crema Nuova (Крему Нова) – це бежевий мармур спокійного відтінку топленого молока з північно-західної Туреччини. Перш за все, він має досить однорідний фон, ніжно-кремовий забарвлення і середню зернистість. До слова, основними компонентами тут виступають кальцит і карбонатні мінерали. Та й блискучі кварцові включення дозволяють каменю м’яко сяяти при природному і штучному освітленні. До того ж, родзинками є і ледь помітні плями і розводи відтінком темніше основного фону. Можливо, через таку класичної і лаконічною забарвлення його вважають одним з найбільш затребуваних бежевих сортів. Однак, він не тільки красивий і благородний, але і практичний.

Для початку, це міцний і надійний, довговічний матеріал. Адже його стираність становить всього 0.55%. Та й вологопоглинання каменю мінімально – ледь доходить до 0.26%. Це означає, що його можна спокійно використовувати в зонах з високою прохідністю – облицювання мармуровою плиткою підлог, сходових ступенів і маршів. А також в областях з підвищеною вологістю і частими перепадами температур. Наприклад, у ванній кімнаті це можуть бути раковини і настінна облицювання, в сауні – обробка басейну, в саду – фонтану. Далі, висока ударостійкість дозволяє виготовляти з нього твердих стільниці для кухні та підвіконня. А вогнетривкість є головним критерієм для безпечної обробки каміна – вуличного барбекю або домашнього вогнища. Більш того, невибагливість в обслуговуванні дозволяє не боятися серйозних забруднень. А тепла колірна гамма привносить спокій і затишок в будь-яку кімнату або зону ділянки. Тобто, в будь-якому виконанні даний сорт виглядає яскраво, свіжо і в той же час ніжно.

Компанія GRANIT-MRAMOR COMPANY буде рада виготовити для наших клієнтів виріб будь-якої складності за типовим проектом або під ключ, згідно з вашим баченням. А також організовує доставку в строк і високоякісний монтаж на об’єкті в будь-якому регіоні України!

  • Стільниця з мармуру CREMA NUOVA
  • Підвіконня з мармуру CREMA NUOVA
  • Сходи з мармуру CREMA NUOVA
  • Плитка з мармуру CREMA NUOVA
  • Камін з мармуру CREMA NUOVA