Showing all 8 results

2,800.00 за м/п
6,000.00 за м/п
4,500.00 за м/п

Сходи з мармуру

Сходи з бежевого мармуру

3,150.00 за м/п

Сходи з мармуру

Мармурові сходи

2,800.00 за м/п

Сходи з мармуру

Мармурові сходи

2,800.00 за м/п
4,000.00 за м/п

Сходи з мармуру

Сходи з мармуру

4,500.00 за м/п

Популярні профілі для виробів з каменю

Профіль A

Профіль C

Профіль E

Профіль D

Мармурові сходи
 Шедевральний міланський собор Дуомо, екстравагантний київський Будинок з химерами, легендарна Пізанська вежа – що у них може бути спільного? Мармурові сходи! Як бачимо, раніше грецька лаконічність, строгість і манірність цього натурального матеріалу використовувалися для зведення культових споруд. А нині це задоволення можна дозволити собі в будь-якому приватному будинку, заміському особняку і навіть квартирі. Так як естетичні та практичні властивості цієї гірської породи ідеально підходять для прикраси інтер’єрів преміум-класу.

 Перш за все, даний елемент завжди буде центральним у композиції будь-якого приміщення. А тому – буде приковувати погляд кожного гостя прямо з порога. Однак, сходи з мармуру будуть не тільки візитними картками, які елегантно і ненав’язливо говорять самі за себе. Також вони будуть справно служити в побуті не одному поколінню сім’ї.
Переваги сходів з мармуру

Вічність. Твердість збереже їм форму і вигляд протягом сотні років.
Ударостійкість. Правильно оброблені ступені з каменю для сходів стійкі до появи подряпин, тріщин і сколів.
Водонепроникність. Майже не поглинають вологу. А також прості в догляді.
Екологічність. Немов «дихають» через підвищену пористості мінералу. Тому забезпечують сприятливий мікроклімат.
Безпека. Мають антибактеріальні властивості. Тому є також гігієнічна і гіпоалергенна «бонусні» складові. Що дуже добре для маленьких дітей. Особливо в приватних будинках.ґ
Естетичність. Єдині у своєму роді текстури з витонченими візерунками і димками, створеними природою. До того ж, їх неможливо скопіювати в штучних аналогах.
Ремонтопридатність. Поза конкуренцією серед інших натуральних каменів. Крім того, дрібні подряпини легко піддаються реставрації поліруванням.
«Дзеркальний» ефект. Мікро-кристали будуть сяяти днем ​​від сонячних променів. Ну а, ввечері – блищати від штучного світла. Зовсім по-різному, так як матеріал змінює відтінок при різному освітленні.

Де купити мармурові сходи від в Києві, в Україні за вигідною ціною?
 Звичайно, купити сходи з мармуру в Україні вигідно тільки у виробника. Чому? По-перше, виробник GRANIT-MRAMOR COMPANI пропонують тільки якісну сировину, яке гарантовано прослужить довгі роки. По-друге, ми працюємо, без послуг посередників. Що значно знижує фінальну вартість виробів. Крім того, на мармурові сходи ціна може варіюватись. Це залежить і від обсягів, складності роботи, а так само від сорта каменю. Зніміть з себе відповідальність контролю за всіма етапами виробництва. Ми з радістю зробимо це за Вас! 
Чим ще привабливі такі вироби?
 Якщо Ви все ще вагаєтесь, ознайомтеся з бонусами! Ці якості варті того, щоб виділити їх окремо.

Нульовий коефіцієнт стирання. Саме тому Ви скоріше за все помічали сходи з мармуру в елітних готелях, торгових центрах, залах для масових заходів. Очевидно, що ступінь прохідності цих приміщень максимальна. Але, не дивлячись на велике навантаження на вироби такого типу, вони практично не піддаються стирання.
Варіативність. Це можуть бути, по-перше, форми. Перш за все, найпопулярнішими типами вважаються круглі, прямокутні і трикутні. До того ж, різноманіття забарвлень і орнаментів дозволяє комбінувати декілька видів мармуру. Наприклад, можна оригінально обіграти класику. Тобто, оформити ступені як клавіші на фортепіано. Та й у цій темі можна зробити несподіваний поворот. А саме – поєднувати сходинки червоного або білого кольору з чорними подступенком.
Сполучуваність. Зокрема, з мармуровою підлогою, паркетом і іншими собі подібними продуктами кар’єра. Але в цілому, майже з усіма матеріалами. Бетон, метал, скло, прямі лаконічні лінії, дерево і теплі тканини. Всі ці «партнери» разом створять гармонійний ексклюзивний ансамбль. Ну а такі деталі, як різьблені поручні, можуть стати чудовим завершальним штрихом.

[/ Accordion-item]