Showing all 7 results

Мармурові підвіконня

Підвіконня з мармуру Bianco Carrara

2,000.00 за м/п

Мармурові підвіконня

Підвіконня з мармуру Cappuccino

2,100.00 за м/п

Мармурові підвіконня

Мармурові підвіконня бежеві

1,600.00 за м/п

Мармурові підвіконня

Підвіконня з бежевого мармуру

1,200.00 за м/п

Мармурові підвіконня

Підвіконня з білого мармуру

1,400.00 за м/п

Мармурові підвіконня

Підвіконня з коричневого мармуру

1,800.00 за м/п

Мармурові підвіконня

Підвіконня з мармуру

1,200.00 за м/п

Популярні профілі для виробів з каменю

Профіль A

Профіль C

Профіль E

Профіль D

Мармурові підвіконня

podokonniki-mramora-cappuccino Кажуть, очі – дзеркало душі. Тому що відкривають все, що всередині людини. У тому ж дусі, архітектори називають вікна «очима» вдома. Так як джерела світла завжди приковують погляди першими. На мармурові підвіконня просто неможливо не звернути увагу! Тому правильно оформити віконні прорізи означає надати гармонійної цілісності всьому оздобленню. Як всередині, так і зовні приміщення. Гідну конкуренцію їм можуть скласти тільки підвіконня з граніту.

 Тим часом, підвіконня – це не тільки завершальне прикраса обстановки. Часто він служить і чисто практично. По-перше, нерідко під ним заховані батареї. По-друге, він легко може використовуватися як стільниця. Чудовий приклад тому – робочий стіл у кабінеті з природним освітленням і біля свіжого повітря. По-третє, він набагато міцніше дерев’яних або пластикових виробів. Що дозволяє застосовувати його в якості стільниці на кухні або полки для речей домашнього вжитку.

 Якщо говорити про ідеалі благородства, підвіконня з мармуру – поза конкуренцією. До його дзеркально-гладкої поверхні неодмінно захочеться доторкнутися кожному гостю. А підвіконня з білого мармуру володіє особливим шармом. При всьому цьому, статусність і аристократичність йдуть укупі з високими експлуатаційними характеристиками.

Чи варто купувати мармурові підвіконня в Києві, в Україні?

mramornye-podokonniki-beige-2 Варто зазначити, що серед українського споживача з кожним роком підвіконня з мармуру стає все більш популярним. І на це безумовно є причини. Наприклад, на підвіконні з пластика вже в перші місяці залишаться сліди і забруднення. Якщо говорити про дерев’яні підвіконнях, то вони боятися води, що безумовно впливає на їх зносостійкість. А підвіконня з бетону з часом почнуть кришитися, до того ж, на поверхні легко утворюються відколи. Розглянемо переваги мармурових підвіконь:

 • Вічність. Твердість збереже йому форму і вигляд протягом сотні років. І нульовий коефіцієнт стіраємості.
 • Ударостійкість. Завдяки пластичності, не розколеться при ударі. А дрібні подряпини легко піддадуться реставрації поліруванням.
 • Водонепроникність. Майже не поглинає вологу. І це при постійному безпосередньому контакті з кухонними випарами та краплями дощу.
 • Термостійкість. Не побоїться ні спеки, ні морозу. Перед усім, не загориться, та не вицвіте під впливом ультрафіолету.
 • Екологічність. Буде немов «дихати» через свою підвищеної пористості. Тому забезпечить сприятливий мікроклімат.
 • Безпека. Має бактерицидні властивості. Тому є також гігієнічна і гіпоалергенна «бонусні» складові.
 • Сумісність. Майже з усіма матеріалами. Але особливо – з натуральними, у всіх сенсах. Мабуть, тому підвіконня на кухні так і хочеться прикрасити чимось мальовничим. Будь-то квіти в горщиках або маленькі елементи декору.
 • Естетичність. Кожна текстура – єдина в своєму роді завдяки внутрішнім прожилкам безлічі домішок. Навіть в межах однієї мармурової плити.
 • У підсумку, всі ці переваги грають на руку економності. Підвіконня з мармуру – це швидше капіталовкладення в майбутнє, ніж примха. Адже по міцності він поступається лише «вічному» граніту. Так що міняти або оновлювати його не доведеться протягом багатьох десятиліть.

Яка ціна мармурових підвіконь від виробника?

podokonniki-white-mramor-27 Купити підвіконня з натурального каменю від виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY найвигідніше. Так як наші виробничі потужності дозволяють виготовляти мармурові підвіконня будь-якої форми і розмірів, в швидкі терміни. А робота без посередників, по-перше, знижує витрати. Ціна підвіконня з мармуру від 1200 грн. м/п. (Для точного прорахунку вашого проекту телефонуйте за номером +38 (068) -777-88-01, або пишіть на будь-який зручний мессенджер). А по-друге, забезпечує якісний контроль якості за всіма етапами виробництва. Варто відзначити, що нашій професійній команді GRANIT-MRAMOR COMPANY немає рівних на вітчизняному ринку в каменеобробної галузі. Ми приймаємо замовлення як на готову продукцію з доставкою по Україні, так і проекти “під ключ” з монтажем.

Підвіконня з натурального каменю – безпрограшний варіант 

podokonniki-iz-mramora-brown-1 Звичайно, все високоякісні вироби – не з дешевих. На підвіконня з каменю ціна на порядок вище, ніж на подібні вироби з інших матеріалів. Проте, вони довгий час залишаються вкрай затребуваними. Мабуть, з тієї причини, що сама природність ніколи не виходить з моди. Та й сам підвіконня з каменю – це інвестиція на століття. Раз купивши, можна на все життя закрити питання щорічних витрат на фарбування і оновлення. До того ж, будь-яка продукція з натурального каменю:

  1. довговічна і унікальна, як і сама природа;
  2. витримує найсильніші зовнішні фізичні впливи;
  3. не виділяє токсичних речовин при різних впливах (як штучні аналоги);
  4. навіть в спеку зберігає прохолоду;
  5. проста в догляді, так як її досить протирати вологою або сухою ганчіркою;
  6. додає в будь-який ін- і екстер’єр розкоші та поза модою, тому завжди стильні і доречні.