Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Накривні плити з граніту

Дизайн прибудинкової території будинку, котеджу, бізнес- і торгового центру, парковки може бути унікальним. Однак незавершеність завжди непомітно псує враження. А такі деталі, як накривні плити з граніту, простіше кажучи, накривка не тільки гармонізують загальний фон ділянки. Але і впишуться в будь-яку стилістику. До того ж, вони одночасно виконують цілий ряд суто практичних завдань.

Які функції накривок?
Захист. Найголовніше, вони беруть удар на себе, оберігаючи при цьому інші архітектурні елементи. Наприклад, такі як облицювання цоколя натуральним каменем. І таким чином, продовжують термін їх експлуатації. Так як першими вступають контакт з подразниками зовнішнього середовища.
Монтаж. Призначаються для установки зовнішніх конструкцій будівель. Наприклад, ступенів з граніту, бордюрних плит.
Форма. Надають відчуття завершеності будовою, цілісно оформляють його.
Де застосовувати гранітні накривки?

В першу чергу, у всіх різновидах фасадного декору. Це і обрамлення парадних сходів, і обробка верхніх частин цоколів, підпірних стін. А також кришки на фундамент паркану і його колони. До слова, вони можуть бути різними за фактурою. Від полірованих до анти-ковзних, термічно оброблених поверхонь.

По-друге, їх всюди використовують як самостійні одиниці ландшафтного дизайну. Це стосується як лави в парку, так і фонтану в саду. Також і в місті, і за його межами часто можна побачити клумби на узвишші. Особливо органічно виглядає, якщо їх оформляють цими захисними засобами в тон стін або конструкції огорожі.

Чому кращі накривочні плити і кришки на паркан в гранітному варіанті?

Читати далі

Як ми пам’ятаємо, основними функціями є захист і участь в монтуванні інших будівельних частин. А властивості натуральних каменів підходять для цих ролей найкраще.

Міцність. Стійкі до руйнувань ззовні, ударостійкість.
Довговічність. Як продукти кар’єра, служать понад 100 років.
Термостійкість. Стійкі до жарких і морозних температур. А також не запалюються і не бояться ультрафіолету.
Водостійкість. Не поглинають вологу. Тому відмінно захищають від намокання. А дощ і сніг, як відомо, можуть привести до тріщин, пустот і деформації.
Невибагливість. Висока ремонтопридатність знімає проблему постійного догляду і обслуговування.
Екологічність. Вписуються в модний екотренд і задають співзвучний з природою настрій всій атрибутиці навколо.
Естетичність. Асортимент фактур, різноманіття візерунків і кольорових гам дозволити підібрати «саме те» під Вашу задумку.
Де придбати парапетні кришки на паркан оптом і в роздріб в Києві, в Україні?

Завод-Виробник GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує купити кришки на стовпи забору з кращих природних ресурсів українського та зарубіжного походження. Ми займаємо одне з лідируючих місць в каменеобробному сегменті вітчизняного ринку. Крім того, ми порадуємо Вас доступними цінами. Так як ми є виробниками. Це також означає, що ми гарантуємо контроль на всіх етапах виготовлення та обробки. Більше того, ми можемо створити будь-які форми цих «запобіжників» від агресивних чинників. Не тільки стандартні, але і під Ваш індивідуальний запит. Тому Ви зробите правильний крок, якщо зверніться до нас! А ми з радістю вдихнемо життя в Ваші ідеї!