НАШІ ПЕРЕВАГИ

Природні матеріали інтригують твердістю, і разом з тим витонченістю і диким магнетизмом. Тому не дивно, що вони однаково добре підходять як для капітальних, так і для декоративно-оздоблювальних робіт. Крім того, їх надійність, практичність і довговічність перетворюють покупку в далекоглядне інвестування.

Завод-виробник GRANIT-MRAMOR COMPANY – це два потужних високотехнологічних виробництва в Києві і Житомирі. З 2012 року наша компанія активно розвивалася і на сьогоднішній день, ми займаємо лідируючі позиції на українському ринку в каменеобробної галузі. Перш за все, наші провідні напрямки – виробництво виробів з граніту і мармуру. А так же, монтажно-облицювальні роботи та укладання виготовленої продукції. Наша основна мета – надати Вам якісні вироби з натурального каменю за доступною ціною.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ?

  • Якість. Швидке виготовлення і доставка високоякісної продукції на Ваш смак. Крім цього, ми надаємо монтажно-облицювальні роботи у всіх регіонах України. Іншими словами, швидкість і якість – наша базова цінність.
  • Прямі поставки. Великий асортимент природного каменю. Також завжди в наявності популярні ексклюзивні сорти.
   Найкраща ціна. Поставки без посередників, через що наші покупці користуються максимально дружній ціною. Більш того, ми працюємо як оптом так і в роздріб, пропонуючи чесний дисконт.
  • Партнерство. Ну і, довгостроково налагоджені відносини з більш ніж 50 партнерами в Україні та зарубіжжі з видобутку каменю. Саме цей факт гарантує безперебійну доставку замовникам.
  • Устаткування. Найголовніше, ходові технології, завдяки яким ми обробляємо блоки, здобуті в кар’єрах нашими партнерами. І можемо виготовити будь-які виріб за індивідуальним замовленням.

   АСОРТИМЕНТ GRANIT-MRAMOR COMPANY

  У чому ж вигода такого сировини? Варто відзначити, що один з наших головних пріоритетів і особлива гордість полягає в широкому виборі каменю:

  • гранит – найміцніший матеріал для будівництва. По-перше, зберігає свій первісну структуру і вигляд сотні років в будь-яких обставинах. По-друге, цикли заморожування і відтавання на нього не впливають. Та й загоряння йому точно не загрожує, як і не вбирання вологи. І звичайно, славиться граничної щільністю. Як наслідок, витримує серйозні механічні навантаження. Єдині у своєму роді текстури «малюють» неповторні візерунки, а сама природа забезпечує ненудну колірну палітру. Не викликає алергічних реакцій.
  • мрамор – це особливий кристалічний мінерал, що складається з кальциту з усілякими домішками. Його вважають, мабуть, одним з найпрестижніших оздоблювальних елементів. Очевидно, за що їм захоплюються модні архітектори і дизайнери. З одного боку, за мінімалізм і строгість. З іншого ж, за масу привілеїв. По-перше, завдяки пластичності з нього можна висікати що завгодно. По-друге, на полірованих зрізах можна побачити малюнки з усіляким поєднанням фарб і добавок металів. Ця різноманітність робить його доречним всюди. По-третє, через підвищену пористості він немов «дихає». Тому в приміщеннях, оброблених їм, завжди панує сприятливий мікроклімат. І нарешті, прекрасна сумісність з бетоном, склом, лаконічними лініями, деревом і теплими тканинами довершує його універсальне використання.

  Також працюємо з травертином, оніксом, кварцитом і кварцовим агломератом.

КУПИТИ ГРАНІТ І МАРМУР ОПТОМ АБО В РОЗДРІБ В КИЄВІ, В УКРАЇНІ

Перш за все, ми зацікавлені в тому, щоб від нашого взаємовигідного співробітництва вигравали всі. GRANIT-MRAMOR COMPANY здійснює продажу оптом і в роздріб, надаючи чесний дисконт. А також, ми завжди відкриті для діалогу і з приватними

ПРИРОДНИЙ КАМІНЬ ВІД ВИРОБНИКА