Мармур EMPERADOR GOLD

Category:

Процес виконання замовлення

 Мармур «Emperador Gold» – це оригінальний іспанська коричневий мармур. Перш за все, велика кількість кальциту, що входить до складу даного мінералу, забезпечує йому мережу з хаотично переплетених золотих ниток і світлих плям. Та й дрібнозернистий структура підкреслює детальність павутини візерунків. Тим часом, такий інтенсивний малюнок ніби увібрав іспанське відчуття свята і феєрії. Далі, ця порода містить меншу кількість карбонату заліза і марганцю, ніж, наприклад, «Emperador Dark». Тому вона трохи світліше і ніжніше за відтінком. Отже, всі ці чинники надають обробленої поверхні неординарний і неповторний зовнішній вигляд. Тож не дивно, що дизайнери часто використовують його в поєднанні з більш спокійними кольорами інших сортів для створення цікавої гри контрастів. Іншими словами, це один з найкрасивіших і популярних видів мармуру в світі.

У тому ж дусі, технічні показники нітрохи не поступаються його високій декоративності. По-перше, він відносно міцний, зносостійкий і витримує механічні навантаження різної інтенсивності. По-друге, маленький показник поглинання вологи є безперечною перевагою в зонах з підвищеною вологістю. Наприклад, це можуть бути раковини і стільниці, що примикають до них кухонні робочі поверхні. Або ж зовнішні підвіконня, парадні сходи, облицювання ванн, басейнів, лазень і навіть СПА. Крім того, в його складі не виявлено ніяких шкідливих речовин. А термостійкість і стійкість до ультрафіолету і атмосферних опадів дозволяє використовувати його на відкритих місцевостях. Отже, його широко використовують і в екстер’єрі. Плиткою з цього шикарного сорти обробляють фасади будівель, садові фонтани, зовнішні каміни-барбекю, арки і колони.

Компанія «GRANIT-MRAMOR COMPANY» буде рада виготовити для наших клієнтів виріб будь-якої складності за типовим проектом або під ключ, згідно з вашим баченням. А також організовує доставку в строк і високоякісний монтаж на об’єкті в будь-якому регіоні України!