Showing all 4 results

Гранітні бордюри

Бордюр гранітний ГП-1

380.00 за м/п

Гранітний бордюр

 Бордюр гранітний можна порівняти з вишуканою рамою картини. Та й саме він, надає естетичну завершеність і цілісність дорожнього полотна, площі або тротуару. Перш за все, це невід’ємна частина сучасного ландшафту. Отже, її якість має бути бездоганно. Згодом, правильно підібране обрамлення гармонійно впишеться в загальну композицію. А також, ненав’язливо підкреслять всі достоїнства навколишніх елементів і поєднуючи їх в єдине ціле.

 Тим часом, на нашому складі в Києві представлені різноманітний високоякісний бордюрний камінь, ціна якого приємно здивує вас! Наприклад, ціна на гранітний бордюр садовий від 180грн. м/п. Крім того, завод GRANIT-MRAMOR COMPANY виробляє гранітний бордюр оптом і в роздріб. У нас Ви можете купити всі види гранітного бордюру, в тому числі ГП-1, ГП-2, ГП-5, вартістю від 380 грн.м/п.

 Звичайно, кожен архітектурний об’єкт відрізняється власним стилем і конструктивними особливостями. Саме тому, в нашому каталозі доступні до замовлення різні види як бордюрів, так і гранітної бруківки. Завдяки чому кожен зможе підібрати оптимальне рішення для благоустрою.

Бордюрний камінь: види і особливості

Перш за все, в залежності від призначення виділяють кілька типів даного виду огороджень. Безумовно, всі вироби виготовляються за вимогами діючих стандартів. Крім цього, можливо виробництво нестандартних конфігурацій і типорозмірів за індивідуальним замовленням.

 1. Магістральний
  Траси обласного та міжнародного сполучення, великі магістралі і розв’язки доріг, мости.
  Найвищий ступінь стійкості до зовнішніх впливів. Вага варіюється від 120 до 190 кг.
 2. Дорожній
  Міські дороги, двори і зони паркування, території великих промислових підприємств.
  Набув широкого поширення для облаштування міських доріг (90% від загального числа).
 3. Садовий
  Приватне будівництво – прибудинкові території, дачні та садові ділянки. Газони і клумби.
  Компактні розміри і невелика вага (18-36 кг).
 4. Тротуарной
  Пішохідні зони в громадських і приватних парках. Вулиці, площі, велосипедні доріжки, набережні.
  Компактні розміри і невелика вага зручні для монтажу.

 Іншими словами, з точки зору рентабельності бордюр з граніту – це ціна, яка на 100% виправдана високою практичністю. По-перше, даний вид огороджень є багатофункціональним елементом. І його встановлюють, щоб зміцнити дорожнє або пішохідний покриття. А також, провести зонування прогулянкової і проїжджої частини або відокремити газон від тротуару. По-друге, для захисту тротуару або дороги від розмивання і наносів грудок землі. Отже, рекомендується купити бордюрний камінь. Більш того, його монтаж забезпечить відтік дощових вод в необхідному напрямку, до зливової каналізації.

Секрет популярності гранітних бордюрів

 З точки зору твердості, даний матеріал поступається лише алмазу. Тобто, він найменше схильний до руйнування навіть при інтенсивних механічних навантаженнях. Перш за все, порода стійка до крайніх температур, нагрівання і заморожування. До того ж, вона не піддається корозії і гниттю. Згодом не руйнується при контакті з агресивними хімічними реагентами і вихлопними газами.

 Крім того, саме висока щільність матеріалу забезпечує мінімальний показник стирання. Отже, камінь практично не має пор і не вбирає вологу. В результаті, під час сезону низьких температур огорожі не руйнуються через замерзання води і її розширення. Найголовніше, в той час, як заміна інших видів огорож проводиться кожні 7-15 років, вироби з каменю прослужать кілька десятків років. Звичайно, неможливо не згадати про красу і респектабельному зовнішньому вигляді цього дивного матеріалу. Але і, не один вироб з бетону або ударостійкого пластику не зрівнятися в красі і неповторності натурального каменю. Звичайно, особливе значення дана характеристика набуває при декоруванні клумб, куточків відпочинку і садових зон.

 У нашому каталозі вас чекають якісні огорожі для облаштування ставків і альпійських гірок. А також, газонів і зон паркування, ігрових майданчиків і місць для барбекю. Крім того, це гідний варіант для обрамлення міських площ і парків, промислових майданчиків та інших територій.

GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує купити бордюрний камінь, ціна якого є однією з найдоступніших в Україні. Ми самі займаємося виготовленням огорож, тому контролюємо якість на всіх етапах виробництва. До того ж, ми напряму співпрацюємо з усіма кар’єрами по видобутку граніту, завдяки чому його вартість набагато доступніше. Крім цього, географія сервісу охоплює всі куточки країни і включає: допомога у виборі, виготовлення, транспортування та монтаж.

Граніт – це якість, скорило століття!

[/ Accordion-item]