Кухонна стільниця з лабрадориту

1,800.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Стільниці – це візуальний центр будь-якої кухні або ванної кімнати. Вибираючи кухонну стільницю з лабрадориту ви додасте вишуканий зовнішній вигляд всьому простору кухні. Поверхні з цього натурального каменю мають поліпшеною функціональністю і довговічністю. 

Варто відзначити, що немає двох однакових шматків лабрадориту. І немає двох однакових проектів стільниць, які ми розробляємо для наших клієнтів. Якщо ви шукаєте нестандартний і унікальний варіант, кухонна стільниця з лабрадориту – ідеальний варіант. Граніт доступний в безлічі красивих квітів і візерунків, створених тільки природою. Жоден інший натуральний камінь не відповідає міцності гранітної стільниці. Стійкість до подряпин – одна з багатьох популярних характеристик, які граніт пропонує споживачам.

Лабрадорит-граніт дуже складно розколоти або подряпати – він твердіше мармуру! До того ж, він дуже добре переносить перепади температур, а його щільна текстура володіє вологостійкістю. Але перш за все, вимоги до обслуговування кухонних стільниць з лабрадориту досить малі в порівнянні з іншими каменями. Просто тримайте його в чистоті, і він прослужить десятиліття.