Світла гранітна стільниця

4,600.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Ви шукаєте сучасну кухню або ванну кімнату з міцної стільницею, стійкої до подряпин і сколів? Подумайте про покупку граніту. Він привнесе елегантність і вишуканість в будь-яку кімнату вашого будинку. Тим часом, гранітні плити легко чистити. Але, перш за все, вони доступні в багатьох унікальних кольорах, які обов’язково будуть радувати око кожен день. Наприклад, світла гранітна стільниця не вимагає більшого догляду, ніж більш темні відтінки. У той же час, це буде ідеальне рішення для наповнення світлом всього простанства кухні. Якщо ви шукаєте гарне вкладення в ремонт своєї кухні і ванної кімнати, граніт має бути у верхній частині вашого списку. 

До слова, на складі GRANIT-MRAMOR COMPANY в Києві, ви можете вибрати граніт для своєї ідеальної стільниці. Або ж, перейти в каталог граніту на сайті.

Палітра – Кам’яна стільниця ідеально підійде для будь-якої кухні, від сучасної до традиційної. Кольори варіюються від світлої гранітної стільниці до глибокої чорної. Стільниці для ванних кімнат також виграють від великої палітри відтінків, які допомагають об’єднати кімнату.

Текстура – Звичайно, візерунки створені в граніті природою і часом, не тільки красиві. Але і є єдиними в своєму роді, які ніколи не будуть повторюватися. Купуючи гранітні плити для своєї кухні, ви знаєте, що інший кухонної стільниці, подібної вашої, ніколи не буде.