Сходи з мармуру для сходів

6,000.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Сходи з мармуру для сходів, безумовно, стануть парадним входом в ваш будинок або офіс. Звичайно, мармур за своєю природою розкішний камінь. А у ваших гостей може виникнути відчуття, ніби вони випадково згорнули не туди. І увійшли в королівський палац. Також, мармурове покриття може бути чудовим варіантом, щоб прикрасити простір у вашому будинку через його світлого кольору і властивостей, що відображають.

Перш за все, кожна кам’яна плита повинна бути індивідуально розрізана і сформована. Тому, ви можете бути впевнені, що отримаєте унікальну мармурових сходів. Яка розроблена тільки для вашого будинку. Далі, ми пропонуємо широкий вибір варіантів дизайну як сходинок, так і ступенів. А також крайових профілів. Зазвичай ми рекомендуємо товщину 2-3 см для сходинок і 3 см для ступенів. 

Є помилкове припущення, що мармур – це натуральний камінь, що вимагає особливого догляду. Але це не так, особливо щодо сходів з мармуру. Тим часом, його просто потрібно обробляти полиролем для мармуру один раз на рік. Завдяки цьому, камінь буде виглядати найкращим чином багато років. А ви зможете без проблем регулярно пилососити або мити його. На сайті представлені кілька прикладів сходів. Які ми виготовили для наших численних задоволених клієнтів протягом багатьох років. Ви помітите елегантну і вишукану атмосферу, яку створює мармур. Безсумнівно, сходи з мармуру для сходів обов’язково стануть центром уваги ваших гостей!

Вигідно купити мармурові сходи можна тільки у виробника. Команда заводу-виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY розпорядженні широкий вибір натурального каменю. Крім цього, наші інженери виготовляють всі деталі на високоточному ЧПУ обладнанні в Києві. А фахівці з установки вироблять доставку і монтаж ваших сходів з мармуру. Замовити виїзні виміри Ви можете зателефонувавши нам за номером 0687778801. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом!