Виготовлення стільниць з граніту

1,650.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Граніт – один з найпопулярніших матеріалів преміум-класу для стільниць на кухні або у ванній кімнаті. Стільниці з натурального граніту виготовляють з плит (слябів). Які в свою чергу вирізують з кам’яних блоків, здобутих прямо із землі. На нашому складі GM COMPANY в Києві представлений великий асортимент гранітних слябів. З яких ви можете вибрати потрібний камінь для виготовлення стільниці з граніту. Або ж можете перейти в розділ каталог граніту на сайті.

Заміри кухонних стільниць

Як тільки ви оберете колір каменю для гранітної стільниці, до вас додому приїжджає фахівець. Щоб зробити точні виміри стільниць.

Різання каменю

Далі, за кресленням вашої стільниці проводиться різання гранітного слябів, з урахуванням точних розмірів.

Виготовлення на ЧПУ обладнанні

Потім, вирізані гранітні деталі відправляються на один з двох наших верстатів з ЧПУ управлінням. І саме на цих складних машинах виготовляються гранітні плити. Це включає виготовлення нестандартного краю і виконання вирізів для раковин і кухонних плит. А також свердління отворів для змішувачів. Верстат з ЧПУ не тільки дозволяє прискорити виготовлення і збільшити обсяги виробництва. Але також дозволить нам надавати нашим клієнтам бажані нестандартні форми і незмінно високу якість.

Остаточне ручне виготовлення і контроль якості

Після завершення виготовлення на ЧПУ обладнанні стільниці розміщуються на столах. Які спеціально призначених для обробки граніту. Потім, наш висококваліфікований фахівець оглядає всю стільницю і виконує будь-які необхідні поліпшення. Удосконалення можуть включати в себе етапи остаточної поліровки, обробку краю (фаска) стільниці, шліфування, термообробка поверхні. Або ж усунення сколів на крайових профілях і т. Д. Після отримання остаточного результату деталі ретельно очищаються. На цьому етапі гранітні плити готові до монтажу. Далі, наші штатні бригади по установці розмістять стільницю в вантажну машину. Щоб вони приїхали до вас додому для остаточної установки.

Зазвичай на виготовлення стільниці з граніту йде від 3 до 5 днів. Але, в залежності від завантаженості виробництва, можливе виготовлення навіть за один день. При цьому монтаж здійснюється протягом одного дня.

Гранітні плити від GRANIT-MRAMOR COMPANY – міцні, термостійкі і доступніші за ціною на українському ринку. До того ж, з 2012 року наша компанія встановила понад 1000 стільниць. Ви можете розраховувати на нас!