Стільниці з каменю

kyhonnaya-stoleshnitsa-iz-labradorita-1

Безумовно, придбаючи кам’яний стіл у вітальню, кабінет, в приймальню готелю, ресторану, офісу, державної установи – це завжди стильний прийом підкреслити статус. У той час як в ансамблі кухонного або ванного гарнітура вона не тільки додасть ефектності. А та проявить свої кращі характеристики. Тож не дивно, що в США, Канаді та країнах ЄС вони користується великим попитом.

Які переваги стільниць з натурального каменю?

stoleshnitsa-iz-kamniy
 • Довговічність. Як продукт з природного ресурсу вони дуже практичні, якщо враховувати, що термін придатності – понад 100 років.
 • Міцність. Стійкі до руйнувань ззовні, міцні.
 • Водостійкість. Практично не поглинають вологу.
 • Термостійкість. Невибагливі до температури і непідвладні займання, що гарантує належний рівень безпеки.
 • Екологічність. Вписуються в модний нині тренд «eco-friendly» і задають співзвучне з природою настрій всій атрибутиці навколо.
 • Естетичність. Асортимент полірованих, матових, структурованих текстур, різноманіття візерунків і кольорових гам вражає уяву.

В першу чергу необхідно керуватися тим, що стільниця приймає на себе основний удар в готуванні і в маніпуляціях з приладами. Крім того максимально експлуатується і знаходиться в ситуації непомірне вологості. Це робоча зона, обробка столу або кухонного острівця, яка буде щодня піддаватися впливу різних механічних, хімічних і термічних навантажень. Тому граніт як найбільш міцне сировину найкраще підходить для цих функцій.

Які переваги на кухні?

stoleshnitsa-iz-mramora-red
 • Завдяки переважного змісту одного з найбільш твердих мінералів (кварцу) такі вироби не можна серйозно подряпати або порізати ножем. Це особливо цінується при безперервному і інтенсивному приготуванні їжі.
 • У місцях навколо рукомийника або раковини вологостійкість не дає воді «погубити» дорогою гарнітур. До того ж, це зовсім виключає можливість утворення грибка. Вони абсолютно безпечні для здоров’я, до того ж – гіпоалергенні.
 • Через високої щільності не вбирають фарбувальні і кислотні засоби, запахи.
 • Чи не виділяють небезпечних парів і запахів через нагрівання, що властиво, до слова, для синтетичних аналогів.
 • Відполірована гладка поверхня практично не забруднюється. А для правильного догляду досить використовувати миючі засоби з нейтральним рН і своєчасно видаляти забруднення.
 • На стільницю з каменю можна ставити посуд будь-якої температури. Навіть найгарячіша каструлі не завдасть шкоди гранітної стільниці.
 • Кислоти, часто використовувані на кухні (оцет, лимонний сік), не викликають потемніння.
 • Дрібні подряпини добре піддаються поліровці.

Крім усього іншого, якісність такого типу продукції безпосередньо забезпечує надійність і зовнішній вигляд меблів «по-сусідству». Тому така довгограюча інвестиція передбачає однозначну економію в майбутньому.

Чи вигідно таке придбання?

izgotovlenie-stoleshnits-granita

  Тим часом, вартість буде залежати від обсягу роботи і кількості витраченого матеріалу. Але варто звернути увагу, що термін служби виправдовує витрати на придбання такого покриття. Тим більше, твердість і відсутність хімічних елементів у складі, властивих штучним аналогам (акрил і кварцит), робить вибір очевидним. А оригінальні декоративні речі на кшталт столу з ніжками, цілком виконані з граніту, стануть родзинкою будь-якого інтер’єру.

Де знайти якісні стільниці з каменю в Києві?

stoleshnitsa-vanny-black

   Компанія GRANIT-MRAMOR COMPANY – має в своєму розпорядженні широким асортиментом стільниць з каменю українського і зарубіжного походження. Ми займаємо лідируючу позицію в зазначеному сегменті вітчизняного ринку. Тому Ви зробите правильний крок, якщо придбаєте наш першокласний товар за приємними тарифами.