Стільниця з мармуру

Процес виконання замовлення

Мармур – непідвладний часу класичний натуральний камінь. І вже тисячі років він є символом розкоші і багатства. Його використовували в древніх містах для будівництва храмів, будинків, статуй. Як і раніше це улюблений і дуже популярний натуральний камінь. Який додасть цінності і характеру вашої кухні. На нашому складі в Києві, Ви можете побачити велику різноманітність кольорової палітри каменю для стільниць з мармуру. 

Динамічні кольору і бадьорі візерунки двох різних стільниць з коричневого мармуру Bidasar Brown. Стільниці були встановлені в Києві, до однієї з стільниць була виготовлена і мийка в тому ж кольорі мармуру. Тим часом, виграшно поєднується комбінація тропічного орнаменту індійського натурального каменю з кухнею. А спокійні світлі відтінки кухонного простору тільки підкреслюють буйство фарб. 

Безумовно, натуральний мармур закохує в себе завдяки різноманітної палітрі кольору і розкішного вигляду. Як правило, такі властивості як довговічність і невибагливість роблять цей камінь особливо популярним. Виробник GRANIT-MRAMOR COMPANY виготовляє стільниці з натурального мармуру різних форм, для кухні, барбекю і ванних кімнат багато років. До того ж, ми працюємо з кар’єрами по видобутку мармуру в Італії, Іспанії, Туреччини, Індії і т.д. Замовляючи стільницю у нас, Ви можете бути впевнені в якості та вигідною ціною.