Стільниця з мармуру в ванну

Процес виконання замовлення

Стільниця з натурального каменю давно перестала бути предметом розкоші. Адже з урахуванням всіх якісних характеристик, ціна такого рішення повністю виправдана. А сам виріб прослужить вам не один десяток років. Особливо актуальний вибір стільниць з мармуру в ванну кімнату. Де характеристики натурального каменю проявляють себе з найкращого боку.

Одним з найміцніших, якісних і красивих варіантів для стільниці у ванну є мармур . По-перше, він відрізняється дивовижними естетичними даними. По-друге, натуральний камінь дуже практичний. Перш за все, такий матеріал не дряпається, не тріскається, що не піддається корозії. До того ж, дуже приємний на дотик і повністю відповідає всім вимогам для приміщень з підвищеним рівнем вологості.

Переваги мармурової стільниці у ванній кімнаті
Мармурова стільниця в ванну виконує основні вимоги, необхідні для таких приміщень, а саме:

  1. Стійкість до вологості і температурних перепадів. Саме ці властивості роблять мармурове облицьовування такою популярною в хаммамах і саунах. Крім того, мармурові стільниці мають антибактеріальні властивості, ніж забезпечують гігієнічність і чистоту поверхні, впливаючи благотворно на людину. Використовуйте такий екологічний матеріал, і в вашому домі завжди буде сприятлива атмосфера.
  2. Відрізняється зносостійкістю і міцністю. Крім того, така стільниця може монтуватися на будь-який комод, стійку, тумбу. По-перше, в ній можна робити отвори будь-яких форм під умивальники і змішувачі. По-друге, з мармуру можна робити стільниці самих різних форм: круглі, квадратні, овальні, прямокутні. Хороша поддаваемость обробці дозволяє робити з натурального мармуру стільниці будь-яких розмірів і форм. Як і гранітні, мармурові стільниці можуть бути зібрані з декількох частин, що склеюються при монтажі. Шви при цьому практично не помітні, оскільки при установці вони поліруються.
  3. Естетична привабливість. До незаперечних плюсів мармуру можна віднести і неймовірне розмаїття колірної гами. Що дозволяє підібрати стільницю під будь-стильове рішення інтер’єру на будь-який смак. Безумовно, столи і стільниці з натурального каменю відрізняються витонченістю і благородством зовнішнього вигляду, і стануть чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру. До того ж, вони відмінно комбінуються як з металевими, так і з дерев’яними виробами.