Стільниця з червоного мармуру

Процес виконання замовлення

Шикарне, але в той же час по-домашньому затишний простір для приготування їжі допомогла створити стільниця з червоного мармуру Rosso Levanto. Цей натуральний камінь родом з Італії відрізняється особливою красою. Його насичено-винний колір огортають немов павутинки білі прожилки кальциту. Безумовно, така колірна гамма природного мармуру робить його креативним доповненням будь-якого дизайну кухні.

Ще більше причин вибрати стільницю з мармуру

  • Прожилки на кожній мармуровій плиті унікальні – дві стільниці ніколи не будуть виглядати однаково.
  • Мармур доповнює будь-який декор від традиційного до сучасного.
  • Він охоплює весь спектр кольорів, включаючи базовий білий.
  • Доступні різні варіанти обробки, щоб домовласник міг отримати саме той зовнішній вигляд, який він хоче

Стільниці з мармуру користуються величезною популярністю і не дарма. Мармурове покриття робить додає простору краси і розкоші. Ось ще кілька чинників, які слід враховувати при використанні цього чудового матеріалу:

Термостійкість – завдяки високій термостійкості мармур є ідеальним матеріалом для використання навколо камінів і кухонних гарнітурів. Одне застереження: мармур знебарвлюється, якщо ставити безпосередньо на нього гарячу каструлю або сковороду. Слід використовувати підставки під гаряче.

Поверхня для розкочування тіста – гладка і зазвичай прохолодна поверхню мармурової стільниці робить її ідеальною для приготування тіста для пирога або іншої випічки. Тісто зазвичай не прилипає. Навіть якщо ви не хочете використовувати мармур на всій кухні, подумайте про нього як про острів або іншому місці, спеціально призначеному для розкочування тіста. Воістину дивні результати.

Команда фахівців GRANIT-MRAMOR COMPANY виробляє гранітні і мармурові стільниці для кухні та ванної кімнати. Наша компанія є самим спеціалізованим виробником виробів з природного каменю. До того ж, ми можемо виготовити стільницю з червоного мармуру, або будь-якого іншого каменю на Ваш вибір. І за Вашим індивідуальним замовленням і доставити в будь-яку точку України. Якщо необхідно провести монтаж, ми зможемо надати цю послугу в Києві і області. Ми сподіваємося не тільки виготовити для Вас вироби з каменю, а й заслужити Вашу довіру. Телефонуйте нам!