Стільниця мармур світлий

Процес виконання замовлення

Це один з кращих варіантів кам’яній поверхні для кухонних стільниць, особливо якщо вам потрібно додати кухні витончений і елегантний образ. Стільниця з італійського мармуру Daino Reale відрізняється позачасовим стилем. Безумовно, розкішна стільниця зі світлого мармуру в теплій палітрі ідеально поєднується з натуральним деревом.

Варто відзначити, що виготовлялася стільниця протягом трьох днів з моменту оформлення замовлення. Крім цього, доставка і монтаж проводилися за один день в Києві. Замовляючи стільницю в GRANIT-MRAMOR COMPANY Ви отримуєте відмінну якість в швидкі терміни!

Чому обирають мармур для стільниць?

Створення красивих і привабливих мармурових стільниць – непросте завдання. Перш за все, все починається з вапняку. В процесі дозрівання тонни крихітних шматочків зливаються разом під сильним нагріванням і тиском глибоко в земній корі. Далі, по закінченню процесу перекристалізації з вапняку утворюється красивий натуральний камінь з унікальним дизайном, званий мармуром.

Особливість мармуру, на відміну від вапняку – це те, що його можна чистити і полірувати для отримання красивої глянсової поверхні. У ванній кімнаті, навколо камінів або для прикраси кухні мармур також ніколи не втрачає свого приголомшливого величі. І ця природна і екзотична елегантність робить мармурову стільницю набагато більш гламурною, ніж будь-який інший камінь.