Стільниця для кухні з граніту

3,000.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Будинок – це найбільша інвестиція в нашому житті. І гранітна стільниця буде розкішною прикрасою вашої кухні. Ми пропонуємо величезну різноманітність не тільки в кольорі, але і в текстурі каменю. Наша команда допоможе Вам визначитися з кольором каменю. Решта турботи довірте професіоналам. Ми виготовляємо cтолешніци для кухні з граніту абсолютно будь-якої форми і розміру. Крім цього, ми допоможемо з вибором стільниці для ванної. А також, подбаємо про доставку і монтажі. Точний розрахунок вартості стільниці в необхідної конфігурації виконають наші фахівці з Вашого запиту. У разі, якщо Вам необхідний виїзд замірника – ми надаємо таку послугу.

Чому для кухні краще вибрати граніт?

  1. Міцність і твердість граніту: граніт ідеально підходить для вашої кухонної стільниці, так як він стійкий до нагрівання і забруднення. Граніт є одним з найбільш твердих каменів після алмазу. Гранітні плити не поглинають вологу і стійкі до подряпин.
  2. Стійкий до бактерій: граніт показав себе дуже добре при тестуванні на бактерії. При регулярному очищенні граніт набагато менше переносить бактерії, ніж інші матеріали для стільниць . Що говорить про його гігієнічності.
  3. Варіанти кольору: Граніт має велику різноманітність кольору і текстур. Кожен камінь унікальний, тому що немає двох однакових каменів. У кожного з них різні характеристики.

Якщо ви хочете щось унікальне на вашій кухні, граніт – це те, що вам потрібно.