Сходи з мармуру

2,800.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Безсумнівно, віддаючи перевагу сходам з мармуру ви вибираєте матеріал, що володіє особливою міцністю. А так же, красою і блиском, якими може володіти тільки натуральний камінь. І звичайно, історією, яка розкривається через його колір і численні прожилки. Які утворилися за багатовікову історію. Перш за все, ми пропонуємо високоякісний мармур з різних країн. Далі, ми перетворюємо його в мармурові сходи вашої мрії, з урахуванням будь-яких дизайнерських переваг.

Типи сходів з мармуру

Сходи з мармуру можуть мати різну форму: прямі, спіральні, консольні і т.д. У класичному або ультрасучасному стилі, огороджені перилами або освітлені світлодіодами по підставі. Ну і, це можуть бути невеликі сходи на верхні поверхи будинку. А також, монументальні сходи для великих вілл або готелів. Крім цього, ступені можуть мати різну обробку профілю, що характеризує стиль сходи.

Наприклад, округлі лінії більше підійдуть класичного стилю. А прості і прямі, сучасному. Найчастіше, в сучасному дизайні інтер’єру найбільшою популярністю користуються бежеві або білі мармурові сходи.

Найбільш поширені форми сходів:

  1. Горбистий крок: сходинка зі скосом по всьому периметру.
  2. Крок дзьоба птиці: з заокругленим краєм.
  3. Крок з косим підсходинкою.
  4. Сходинка з підсходинкою під 45 °: сучасний варіант, що дозволяє гармонійно продовжити будь-яку фактуру мармуру між підсходинкою і ступенем.
  5. Консольна або настінна сходинка: одне з найбільш лінійних і сучасних рішень.
  6. Ступінь з притуплюванням вручну: нестандартна обробка для сільського дизайну.

Виготовлення та встановлення сходів з мармуру в Києві, в Україні

Замовити сходи з мармуру, за вигідною ціною можливо тільки у виробника. Варто сказати, що ми не працюємо з посередниками. А це означає вартість без пере-плат. Як замовити мармурові сходи? По-перше, для точного проекту до вас додому приїде фахівець і здійснить завмер каркаса сходів. Після, ви отримуєте кошторис з точною вартістю замовлення. По-друге, інженери GRANIT-MRAMOR COMPANY спроектують всі деталі мармурової поверхні на високоточному ЧПУ обладнанні. Далі, фахівці монтажу здійснять доставку і установку всіх деталей. Таким чином, замовляючи сходи з мармуру для сходів у нас, ви отримуєте – гарантію якості. А також, вигідну ціну і швидкі терміни. Телефонуйте нам!