Сходи з граніту

1,100.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Монтаж ступенів з сірого граніту Покостовського родовища проводився в приватному будинку Києва.

Перш за все, варто відзначити, то основною перевагою гранітних сходів є висока зносостійкість. Тому, вони витримують навіть дуже великі потоки людей щодня, і ідеально підходять для громадських місць. Крім того, вони стійкі до дії кислот і розчинників, не бояться температурних перепадів, не вбирають вологу. 

Велика розмаїтість форми та кольори дозволяють купити гранітні сходи під будь-який екстер’єр. На складі GRANIT-MRAMOR COMPANY в Києві Ви можете побачити всю колірну палітру українських гранітів. А саме, великий вибір в чорному кольорі і різними відтінками, сірий, червоний, зелений, коричневий.

На що звернути увагу при виборі ступенів з граніту?

Важливо звернути увагу на те, що полірований граніт досить слизький, тому краще віддати перевагу термооброблену сходами або сходами з антиковзаючим смугами, які будуть безпечними в експлуатації навіть в зимову пору року.

Якщо говорити про догляд за гранітними сходами, то він мінімальний. Такі щаблі не вимагають використання спеціальних речовин для догляду. Для їх очищення цілком підійдуть і звичайні миючі засоби.