Підвіконня з граніту

850.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Завод-виробник GRANIT-MRAMOR COMPANY виробляє підвіконня з граніту для вашого будинку. Або квартири, офісу, або іншого архітектурного проекту. До того ж, ми виготовляємо високоякісні гранітні вироби з будь-яких індивідуальних розмірах. А також, здійснюємо доставку по всій країні і ближньому зарубіжжю. Крім цього, надаємо послуги монтажу в Києві і області. 

У наш широкий асортимент підвіконь з граніту входить велика різноманітність профілю (обробки краю). До того ж, ми можемо запропонувати різноманітність виду обробки гранітної поверхні. Звичайно, полірована глянсова поверхня найпопулярніша. Але ми також, виробляємо шлифованную обробку для додання матовості. Або ж, термообробку, для отримання шорсткою поверхні.

Будь-яка нерухомість з підвіконням з граніту буде вигідно відрізнятися від стандартного пластикового підвіконня. Додайте стилю в дизайн своєї кухні за допомогою підвіконь з граніту. Які будуть поєднуються з вашими кам’яними стільницями і створять чудовий інтер’єр. Команда фахівців GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує повний комплекс послуг. Ми можемо виміряти, спроектувати, виготовити та встановити її вироби з каменю будь-якої форми і розмірів. А саме, гранітні підвіконня, стільниці, сходи, каміни, сходи, і багато іншого. Будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону 0687778801 або напишіть нам на будь-який зручний месенджер. Щоб обговорити наш асортимент підвіконь з граніту, доступні профілі та інші вироби з каменю.