Підвіконня з білого мармуру

1,400.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Текстура білого натурального мармуру часто з різного розміру сірими прожилками. Безсумнівно, він поєднуються як з сучасним, так і з класичним дизайном інтер’єру. Тому, це найпоширеніший і стандартний мармурове підвіконня на ринку. Ви можете вибрати на нашому складі італійський мармур Carrara, або турецька Mugla White або Kemal Pasha на ваш смак. Універсальність робить підвіконня з білого мармуру ідеальними практично для будь-якого проекту. До того ж, такі підвіконня можна встановлювати як в житлових будинках, так і в офісах.

Міцність підвіконь з білого мармуру

Після полірування камінь набуває чудовий зовнішній вигляд. Гладка глянсова поверхню з якою легко видаляти вологу. Досить просто протерти камінь сухою тканиною. Тим часом, цього достатньо, щоб повернути підвіконням з білого мармуру їх первісний вигляд. Навіть якщо вони сильно забруднилися. Підвіконня з мармуру не вимагають особливого догляду, що є відмінною новиною для домовласників.

Згадайте ті стародавні пам’ятники з білого мармуру, які ви, можливо, бачили. Вони все ще стоять після всіх цих років. У багатьох випадках вони пережили не тільки шторми, але і сильні землетруси. Незважаючи на це, вони непогано збереглися, а їм буквально тисячі років. Це через те, наскільки міцний мармур. Встановлюючи підвіконня з цього знаменитого природного матеріалу, можна очікувати, що він буде служити дуже довго. Фактично, він може пережити сам будинок в залежності від того, наскільки добре за ним доглядають.

Замовити довговічні підвіконня з білого мармуру

Виробництво GRANIT-MRAMOR COMPANY виготовляє мармурові підвіконня на високоточному ЧПУ-обладнанні. До того ж, наші виробничі потужності дозволяють випускати продукцію в роздріб і оптом в будь-якій кількості. Незалежно від того, чого конкретно вимагає ваш проект, велика ймовірність, що традиційні підвіконня з білого мармуру підійде йому. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ми відповімо на всі ваші запитання.