Підлога з мармуру

Процес виконання замовлення

Підлога з мармуру – це завжди шикарне оздоблення для Вашої квартири або будинку. </ Span> Поєднання ніжного, як крем-брюле мармуру Oasis Beige і яскравого мармуру Verde Guatemala – відмінне дизайнерське рішення.

Переваги підлоги з мармуру

Популярність мармурової підлоги під замовлення пояснюється масою його переваг:

    • Надійність і міцність покриття, які зберігаються десятиліттями при належному хорошому і правильному догляді.
    • Цілковита безпека матеріалу завдяки повній відсутності в ньому будь-яких токсичних домішок. Мармурова підлога пол ністю стійкий до проникнення в його структуру хвороботворних бактерій.

 

  • Максимально простий догляд за поверхнею. Очистити поверхню можна із застосуванням звичайних засобів, що очищають, головне уникати лужних і кислотних розчинів. 
  • Такі підлоги не скриплять! Це гідність точно оцінять власники паркету.
  • Добре підходить для укладання у вигляді мозаїчного малюнка, доповнить красу панно або орнаменту природними засобами відтінків переходами.
  • Вогнетривкість, на відміну від того ж ламінату, паркету і дерева.

 

Мармурова підлога з плит

У випадку з облицюванням стін зазвичай застосовуються невеликі плити каменю. Однак, якщо мова йде про підлогах, то в такому випадку будуть потрібні плити значно більшого розміру. Це дозволить отримати максимально рівну поверхню. Варто сказати, що краще використовувати для облицювання плити нарізані з одного блоку мармурового каменю. Саме це забезпечить більш красиві симетричні візерунки. До того ж, така підлога додасть приміщенню особливий блиск. І буде красномовно говорити про ваш статус в суспільстві, достатку і смаку.

Керамограніт або мармур що краще? 

Якщо говорити про плюси мармуру в порівнянні з керамогранітом, то їх значно більше, ніж у другого. Мармур стійкіше до температурних і хімічних агентів. Безумовно, більш довговічний, має унікальним красивий малюнок, аналогічного ви вже не знайдете. А це додає дизайну неповторності та оригінальності. Крім того, мармур добре піддається реставраційним процесам. А саме, він легко реставрується після зламів, подряпин і відколів. Якщо ж подряпати керамограніт, то його доведеться замінити повністю. 

Тепла підлога з мармуру

Перш за все, на відміну від керамограніта мармур добре переносить високі температури. Тому при нагріванні він не “стріляє” і не тріскається. Це дозволяє перед установкою мармурової підлоги вмонтувати спеціальну систему підігріву “тепла підлога”.

Як бачите мармурова підлога не тільки вражаюче красиве, але і дуже розумне і вигідне рішення для вашого будинку. Команда професіоналів GRANIT-MRAMOR COMPANY з радістю виготовить і змонтує мармурова підлога по Вашим індивідуальним проектом. Телефонуйте!