Мармуровий столик

Процес виконання замовлення

Мармуровий столик – це класичний предмет меблів. Перш за все, він створить необхідні акценти будь-якого інтер’єру, будь то ар-деко, сучасний або класичний. Команда виробництва GRANIT-MRAMOR COMPANY виготовляє чудові мармурові столи будь-якої форми і розмірів. Ми пропонуємо різноманітність силуетів і поєднань обробки мармурової поверхні. Що дозволить журнальному столику з кам’яною стільницею вписатися в будь-яку естетику. 

Що робить столик з мармуровою стільницею особливим?

Мармур був любимо протягом століть за його красу, міцність і унікальний зовнішній вигляд. Крім цього, він створює відчуття прохолоди через характер свого складу і досить універсальний, щоб доповнювати інші матеріали в вашому домі.

  • Мармуровий столик може служити вічно. Більш того, при правильному догляді ви навіть можете перетворити його в фамільну реліквію. Його зносостійкість – головний плюс для тих, хто любить вкладати гроші в якісну, довговічну меблі.
  • Мармур поєднується з безліччю інших елементів у вашому домі. Мармурове покриття часто використовується для виготовлення стільниць, камінів або інших поверхонь. Таких як журнальні або обідні столи, або стільниць у ванну кімнату.
  • Кожна плита мармуру унікальна. А це, робить ваш столик з мармуру ексклюзивним. Візерунок з прожилками, який визначає мармур, створений самою природою. Тому той мармур, з якого виконується ваше замовлення, є неповторним і тільки вашим.

Купивши мармуровий столик у виробника GM Company, ви не тільки економите бюджет, а й отримуєте відмінну якість. До того ж, ми виробляємо доставку по Україні та ближньому зарубіжжю. Для прорахунку вартість виробу зателефонуйте нам за номером +38(068)-777-88-01. Або ж, скористайтеся будь-яким зручним месенджером.