Мармурові ступені для сходів

2,800.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Як створити красиву і практичну сходи, яка не буде зношуватися? Наша відповідь: мармур! Безсумнівно, сходи – одне з найжвавіших місць в вашому домі. Найчастіше, вона розташована на видному місці, і це перше що бачать гості зайшовши в будинок. Мармурові сходи для сходів, це завжди про красу і довговічності.

Мармурові сходи не тільки для палаців

Сходи з мармуру можна побачити в палацах або величних будинках по всьому світу. Але, завдяки сучасним технологічним розробкам цей розкішний камінь став доступний звичайним українським сім’ям. Треба відзначити, що в GRANIT-MRAMOR COMPANY ми створюємо чудові кам’яні сходи. А саме, для приватних будинків, ресторанів, офісів або готелів по всій Україні та ближньому зарубіжжю. Перш за все, ми маємо в своєму розпорядженні високотехнологічним обладнанням на нашому виробництві в Києві. Крім цього, ми ретельно формуємо команду висококваліфікованих інженерів і фахівців монтажу. Саме це дає нам можливість надати краще співвідношення ціни і якості.

Як доглядати за мармурової поверхнею?

Мармур має репутацію крихкішого каменю, ніж граніт. Але він як і раніше міцний, як натуральний камінь. Сходи з мармуру водонепроникна, її легко чистити і складно пошкодити. У GRANIT-MRAMOR COMPANY ми настійно рекомендуємо герметизувати полиролем все мармурові покриття. Це не тільки зберігає красу каменю, але також значно ускладнює фарбування і полегшує догляд. І весь догляд буде зведений до того, що б пропилососити або помити кам’яну поверхню. А іноді і протирати м’яким миючим засобом. Навіть з розливами і брудом легко впоратися, оскільки вони не вбираються!