Мармурові стільниці у ванну

Процес виконання замовлення

Незважаючи на аристократичність зовнішнього вигляду мармурової стільниці у ванній кімнаті , вони не дуже вибагливі у догляді. По-перше, для видалення бруду з неї досить скористатися губкою з мильним розчином. Цього цілком достатньо для підтримки поверхні в ідеальній чистоті. По-друге, мармур має відмінну стійкість до вологи і перепадів температур. Що робить стільницю з мармуру довговічним і практичним вибором.

Звичайно вартість стільниці з мармуру трохи вище, ніж виробів з більш дешевих матеріалів. Але його сприйнятливість до полірування і шліфування, унікальний візерунок і забарвлення в комбінації з якісними характеристиками – роблять його ціну повністю виправданою. Для простоты выбора возьмите за критерии такие качества камня как красивый внешний вид, прочность, цена. Безусловно, по всем параметрам мрамор является идеальным и наиболее подходящим вариантом для ванной комнаты. 

Команда фахівців GRANIT-MRAMOR COMPANY виробляє стільниці з натурального каменю “під ключ” без посередників і переплат. Звернувшись до нас, Ви отримаєте відмінну якість, швидкі терміни і найбільш вигідну ціну. Зателефонувавши нам, Ви зможете отримати детальну консультацію про сюжеті камені і вартості виробу.