мармур VOLOKAS

Category:

Процес виконання замовлення

Мармур «Volokas» – це грецький білий мармур з хаотичними сірими розводами на поверхні, схожими на хмари, і дрібнозернистою структурою. З точки зору складу, в ньому домінують 7,5% кальциту і 92,5% доломіту. Перш за все, серед переваг даного сорту варто відзначити відносну міцність, стійкість до температурних перепадів і руйнування. Далі, він екологічно чистий, що означає відсутність токсинів і абсолютну безпеку для здоров’я. Однак його твердість за шкалою Мооса має показник 2-3. Тому його характеризують як м’який, витончений матеріал. Отже, цей білий мармур не рекомендують застосовувати в екстер’єрі та ландшафтному дизайні.

З іншого боку, це якість дозволяє створювати з нього найхимерніші дизайнерські аксесуари інтер’єру. До слова, саме його використовували для створення класичних грецьких скульптур. Аналогічним чином, і по сей день він відмінно вписується в будь-який сучасний інтер’єр. Наприклад, найпопулярнішими виробами є мармурова плитка для внутрішнього облицювання стін і підлоги. Крім того, вишуканий камінь відмінно «лягає» на віконні та дверні прорізи, підвіконня і сходи. А стільниця стане елегантним доповненням до кухонного фартуху. Також як і камін або журнальний столик зі скульптурою в вітальні, наприклад. Більш того, в зонах з підвищеною вологістю низьке водопоглинання цього матеріалу не дозволить зіпсувати гарнітур навколо. Тобто, він ідеально підходить для раковин, стільниць і обрамлення дзеркала у ванній. На відміну від інших видів білого мармуру, цей сорт менш суворий і «випромінює» набагато більше тепла. Крім того, він здатний візуально збільшити приміщення і створити ілюзію глибини простору.

Наші фахівці GRANIT-MRAMOR COMPANY виконають високоякісну обробку і виробництво виробів будь-якої складності і будь-якої кількості. Ви можете вибрати товар на свій смак з нашого різноманітного асортименту готових виробів, або ж дозволити нам реалізувати ваш унікальний проект!

  • Плитка з мармуру VOLOKAS
  • Сходи і ступіні з мармуру VOLOKAS
  • Підвіконня з мармуру VOLOKAS
  • Стільниці з мармуру VOLOKAS
  • Каміни з мармуру VOLOKAS