Мармур VERDE GUATEMALA

Category:

Процес виконання замовлення

 Мармур «Verde Guatemala» – це зелений мармур родом зі святкової Індії. Звичайно, саме завдяки своїй темно-болотної забарвленням часто його називають «двійником малахіту». Варто уточнити, що забарвлення, що нагадує насичену зелень тропічних лісів, сам по собі рідкісний. Та й малюнок відрізняється особливою неординарністю через однорідної структури і ненав’язливих білястих і вугільних плям і прожилок. До слова, останні здалеку нагадують переплетені гілки крони дерев. Отже, він стане благородною домінантою будь-якого стильового напрямку – модерну, мінімалізму, еко-стилю або класики. Більш того, по своїй міцності цей зелений мармур може змагатися з деякими видами граніту. Тому вироби з нього, будь то плитка, слябів і будь-яка продукція внутрішнього і зовнішнього оздоблення, відрізняється не тільки дорогим зовнішнім виглядом, оригінальністю і особливим шармом. Але і довговічністю і надійністю.

До того ж, хороші показники термостійкості і дрібна пористість. А це, в свою чергу забезпечують йому мінімальне вологовбирання, дозволяють використовувати його без обмежень. З цієї точки зору, його вважають відмінним будівельним матеріалом для зовнішніх робіт. Покриття тераси з балюстрадою, зовнішніх сходів і сходових маршів, фасадів будівель, вуличних барбекю, фонтанів і басейнів буде органічно виглядати в зелені саду. Та й облицювання стін і підлоги в житлових кімнатах, кухні, ванній кімнаті внесе природність, свіжість і спокій в інтер’єр. Також вкрай популярними виробами є підвіконня і стільниці, статуетки, вази, столики, підставки, чаші і раковини. Варто відзначити, що завдяки ексклюзивній палітрі і відмінним якостям, цей сорт досить дорогий. Однак у нас ви можете придбати його за оптимальною ціною.

Адже «GRANIT-MRAMOR COMPANY» має власне виробництво по обробці натуральних каменів. Що дозволяє працювати без націнок і самостійно проводити весь цикл робіт на високоточному цифровому обладнанні!

  • Пол з мармур VERDE GUATEMALA
  • Стільниця з мармуру VERDE GUATEMALA
  • Підвіконня з мармуру VERDE GUATEMALA
  • Сходи з мармуру VERDE GUATEMALA
  • Плитка з мармуру VERDE GUATEMALA
  • Камін з мармуру VERDE GUATEMALA