Мармур ROSSO LEVANTO

Category:

Процес виконання замовлення

Мармур Rosso Levanto – це найбільш популярний червоний мармур на світовому ринку матеріалів родом з м Леванте (Італія). Щоб уточнити, насичений колір стиглої вишні завжди вважався символом розкоші і аристократизму. Тож не дивно, що одним з варіантів назв є «Cherry Red». До слова, червоний відтінок мармуру обумовлений тим, що залізо, що міститься в породі, окислюється до гематиту. Далі, на поверхні видно білі вкраплення кварциту, кальциту і іноді серпентинітовому групи. Тому малюнок створює враження вітража з червоного битого скла, між якими «виляють» білі прожилки. Однак, його рекомендують використовувати тільки в інтер’єрі – там він проявить свої кращі якості протягом дуже тривалого часу.

А завдяки першого класу радіоактивності, його використання усередині абсолютно безпечно для здоров’я. По-перше, з нього повсюдно виготовляють плитку для облицювання стін, панелей і підлоги, басейнів, камінів і фонтанів, кухонних фартухів. По-друге, не менш популярними виробами є стільниці, мозаїка, умивальники, столи, сходи, скульптури та інші дизайнерські аксесуари. До слова, найкраще він виглядає в полірованому варіанті. Так як тоді його поверхня стає дуже яскравою і блискучою. Та й малюнок в такому випадку проявляється максимально. До того ж, середнє водопоглинання (до 0.5%) дозволяє встановлювати вироби з нього в безпосередньому контакті з водою (раковини, настінна і підлогова облицювання ванн і лазень, зовнішні підвіконня). А така якість, як огнеупорство, – в контакті з вогнем (плитка для облицювання каміна, стільниця, яка примикає до плити). У той час як хороша зносостійкість забезпечує тривалий термін експлуатації в зонах з високою прохідністю (плитка на підлогу, щаблі для сходів і т.д.).

Команда професіоналів GRANIT-MRAMOR COMPANY знає всі тонкощі обробки подібних каменів. Тому при вашому бажанні ми з радістю розробимо проект по вашому ескізу і параметрам. Або запропонуємо на вибір широкий каталог типових виробів.