Мармур ROSSO ALICANTE

Category:

Процес виконання замовлення

 

Мармур Rosso Alicante – це червоний мармур, який добувають в південних регіонах Іспанії. Варто відзначити, що забарвлення каменя і правда ніби увібрав в себе спекотне сонце Мадрида. Однак основний фон може варіюватися від цегляно-коричневого до рожевого. Звичайно, найпопулярнішим і яскравим варіантом вважають глибокий кораловий (майже помаранчевий) колір. Далі, його малюнок теж неординарний: рідкісні тонкі чорні прожилки і більш помітні кремові довгі смуги. Можна з упевненістю сказати, що хаотичні включення і м’якість переливів є візитними картками даного каменю. Тому стильність і яскравість разом з практичністю і довговічністю перетворюють вироби з нього в прикраси будь-якого будинку – всередині і зовні.

Перш за все, це міцний, зносостійкий матеріал, водопоглинання якого становить всього 0.1%. Отже, він не боїться ні підвищеної вологості, ні цвілі і забруднень, ні різких температурних перепадів, ні механічних пошкоджень. Крім того, він є антиалергенним і екологічно чистим. Та й легко полірується, реставрується. Тож не дивно, що його «теплоту» повсюдно використовують для декорування просторих холів, кухонних робітників і обідніх зон, ванних кімнат, басейнів. До того ж, плитка з цього сорту відмінно виглядає як на стінах, так і на підлозі. А найбільш затребуваними виробами є стільниці, підвіконня, раковини, сходи з балюстрадою, каміни, елементи декору, колони, стійки, панно і мозаїка. Більш того, цей мармур часто використовують і у виробництві елітних меблів. Мабуть, через його схожості зі структурою червоного дерева.

Кваліфіковані фахівці GRANIT-MRAMOR COMPANY знають всі особливості даного сорту. А тому можуть висікти вироби будь-якого розміру, форми та конфігурації для своїх клієнтів. Більш того, вони не тільки можуть втілити будь-який типовий креслення. Але і повністю «підігнати» виріб під ваші розміри і бачення!

  • Стільниця з мармуру ROSSO ALICANTE
  • Підвіконня з мармуру ROSSO ALICANTE
  • Сходи з мармуру ROSSO ALICANTE
  • Плитка з мармуру ROSSO ALICANTE
  • Камін з мармуру ROSSO ALICANTE