Мармур OASIS BEIGE

Category:

Процес виконання замовлення

   Мармур «Oasis Beige» родом з Оману (Туреччина). З точки зору кольору, даний піщаний бежевий мармур має відтінок топленого молока. Та й на поверхні не присутній ніяких контрастних плям і прожилок. Тобто, малюнок рівномірний, стриманий і спокійний. Крім того, сорт має дрібнозернистою структурою. Отже, все це робить з нього ексклюзивний і універсальний матеріал, який привнесе вишуканість і естетику в будь-який оздоблення.

І найголовніше, цей бежевий мармур має високі фізичні показники. Наприклад, довговічність, ударостійкість, жаро- і морозостійкість, стійкість до стирання, мінімальне вологопоглинання. Остання якість, до всього іншого, виключає ризик появи цвілі в зонах з високим рівнем вологості. Та й екологічність і підвищена пористість забезпечують сприятливий мікроклімат в будь-якому приміщенні. Тому він ідеально підходить для виготовлення виробів будь-яких форм і конфігурацій. По-перше, для створення ексклюзивної облицювальної плитки на підлогу і стіни. По-друге для сходів, обробки камінів і фонтанів, виготовлення накривочних плит, стільниць і підвіконь. По-третє, для скульптур, арок, колон та інших декоративних деталей. Додатково, світлий «безтекстурний» відтінок ідеально підходить для зонування приміщення або створення контрасту. Наприклад, мозаїки, двоколірних сходових ступенів і пріступців і ін.

«GRANIT-MRAMOR COMPANY» пропонує вам придбати вироби з цього чудового сорту мармуру Oasis Beige від виробника. По-перше, ми гарантуємо високу якість за оптимальну ціну. У нас ви можете придбати будь-який виріб, представлене в асортименті. Так само як і великоформатні слябів, плити мощення, облицювальну плитку та багато іншого. По-друге, професіоналізму наших фахівців немає рівних в каменеобробному сегменті вітчизняного ринку. І нарешті, ми дуже цінуємо авторський підхід. Тому з радістю втілимо ваше саме незвичайне дизайнерське рішення!