Мармур NERO MARQUINA

Category:

Процес виконання замовлення

 

Мармур «Nero Marquina» родом з північної Іспанії. Варто зауважити, що цей чорний мармур вважають еталоном в його групі кольорів і ніжно називають «чорною іспанської перлиною». Звичайно, основною причиною такої популярності є насичений вугільно чорний відтінок каменю. Далі, він має дрібнозернисту, смугасту структуру з рідкісними розчерками білого кольору. Тому малюнок нагадує безодню нічного неба, яке час від часу прорізають блискучі блискавки. Або чорний лід, який місцями пішов незвичайними тріщинами. Однак, найголовніше, цей ефектний матеріал довговічний і нетоксичний. Більш того, твердість даного сорту на порядок вище, ніж у більшості мармурів, а саме – 3-4 за шкалою Мооса. Отже, його можна використовувати для облицювання підлоги навіть в місцях для масових заходів. Наприклад, у великих бізнес- і торгових центрах, концерт-холах, готелях та ін. Також він піддається всім типам обробки і в результаті виявляє себе по-різному. Наприклад, після полірування він сяє і максимально контрастно проявляє свій малюнок.

У той час як лощіння і шліфування надають йому не менше елегантну бархатистість. У підсумку, цей мармур є незамінним матеріалом, якщо ваша мета – створити строгу і в той же час стильний і солідний обстановку. По-перше, їм облицьовують стіни і підлоги кімнат і холів в інтер’єрі. По-друге, як облицювання каміна він не те, що не займеться, а навіть не нагріється завдяки своїй вогнетривкості. Та й вологостійкість робить його популярним матеріалом для облицювання ванних кімнат і всього гарнітура всередині, зовнішніх підвіконь, терас з балюстрадою, фонтанів та ін. По-третє, з нього виготовляють підвіконня, стільниці, барні стійки і журнальні столики. Адже він допоможе чудово зіграти на контрасті. Наприклад, сходи з чорними сходами та поручнями з білого мармуру буде виглядати просто розкішно.

У GRANIT-MRAMOR COMPANY ви можете ознайомитися з широким асортиментом продукції з даного сорту. Ми з радістю допоможемо вам знайти «ту саму» родзинку на ваш смак!

  • Стільниця з мармуру NERO MARQUINA
  • Підвіконня з мармуру NERO MARQUINA
  • Сходи з мармуру NERO MARQUINA
  • Плитка з мармуру NERO MARQUINA
  • Камін з мармуру NERO MARQUINA