Мармур KEMAL PASHA

Category:

Процес виконання замовлення

   Мармур «Kemal Pasha» – це білий мармур з Турції. Варто відзначити, що він є одним з найпопулярніших і затребуваних турецьких каменів. Перш за все, його відрізняє рівний сірувато-білий фон і відсутність яскраво вираженої текстури. Щоб уточнити, це дозволяє створити рівномірний колірний полотно при облицюванні стін і підлоги плиткою. Крім того, у білого мармуру є властивість відбивати і розсіювати сонячні промені, створюючи ілюзію світіння. Адже низький показник заломлення кальциту, що входить до складу, дозволяє променям проникати на кілька міліметрів всередину перед тим, як розсіятися. Отже, використовуючи цей сорт можна отримати холодний, стриманий інтер’єр.

У тій же мірі, в якій можна привнести в приміщення елегантність і красу мінімалізму. До всього іншого, мінімальне вологовбирання дозволить оформити раковини, басейни, фонтани і їм подібні конструкції. Та й інші якості дають можливість застосовувати вироби з цього сорту практично скрізь. Тобто, і в інтер’єрі, і в екстер’єрі. Перш за все, мова йде про довговічність, високу механічну міцність, термостійкість, а також стійкості до стирання. Тому, їм вдало оформляють стіни, підлоги, кухонні фартухи, столи, барні стійки. А, наприклад, сходи, підвіконня і стільниці будуть не тільки презентабельно виглядати. Але і витримають солідні навантаження і прослужать довгі роки.

  Далі, він відмінно піддається різним обробкам. Тому його можна використовувати для виготовлення таких предметів інтер’єру, як мармурові столи і столики різної текстури, декоративні колони і сходи з балясинами. А також для створення всіляких аксесуарів для ванних кімнат. Адже все це буде поєднувати в собі функціональність і естетику.

Виробник GRANIT-MRAMOR COMPANY буде радий запропонувати нашим клієнтам будь-яку обробку даного сорту, і не тільки. Ми виготовимо виріб будь-якої складності за типовим проектом або під ключ, згідно з вашим кресленням. А також організуємо доставку в строк і високоякісний монтаж на об’єкті в будь-якому регіоні України!

Вироби з мармуру KEMAL PASHA

  • Стільниця з мармуру KEMAL PASHA
  • Сходи з мармуру KEMAL PASHA
  • Підлога з мармуру KEMAL PASHA
  • Плитка з мармуру KEMAL PASHA
  • Сходи з мармуру KEMAL PASHA
  • Камін з мармуру KEMAL PASHA
  • Підвіконня з мармуру KEMAL PASHA