Мармур EMPERADOR DARK

Category:

Процес виконання замовлення

 

Мармур Emperador Dark – це елегантний турецька коричневий мармур, який бере свою назву від іспанського типу. Варто зазначити, що даний сорт забарвленням свого фону тяжіє до чорного. Що тільки додає йому вишуканості та ексклюзивності. А інтенсивна нерегулярна павутинка з білих вен, «випадкові» невеликі вкраплення кальциту і дрібне зерно рельєфно виділяються на темному полотні. Крім того, на поверхні зустрічаються маленькі білі хмари. Тому не дивно, що його називають також «імператорським каменем». Адже саме благородний колір і неординарний малюнок надають стиль і солідність будь-якому простору. До того ж, саме його використовували в якості прикраси таких відомих палаців, як Тадж-Махал в Індії, Бурдж-Халіфа в ОАЕ та ін.

Головним чином, його застосовують для підлогового і настінного покриття всередині і зовні. Адже з точки зору технічних характеристик, він має високу міцність, не вивітрюється, не боїться ультрафіолету. У той же час його стираність – мінімальна. Та й відштовхування вологи дозволяє прекрасно використовувати його в облицюванні всіх елементів ванної кімнати (підлога, стіни, раковини, стільниці та обрамлення дзеркал). А така властивість, як вогнетривкість, дозволяє обробляти цим витонченим матеріалом каміни. До слова, особливий «ансамбль» створює облицювання, яка переходить з каміна на стіну і підлогу. Отже, цей камінь використовують для всіх типів робіт: для облицювання внутрішніх приміщень будівель, сходових ступенів з балюстрадою. Далі, з нього виготовляють практичні і витончені стільниці для кухні, підвіконня. Одним словом, в будь-варіації він вносить елемент респектабельності і привертає особливу увагу.

Кваліфіковані фахівці «GRANIT-MRAMOR COMPANY» знають всі особливості даного сорту. А тому можуть висікти вироби будь-якого розміру, форми та конфігурації для своїх клієнтів. Більш того, вони не тільки можуть втілити будь-який типовий креслення. Але і повністю «підігнати» виріб під ваші розміри і бачення!

  • Стільниця з мармуру EMPERADOR DARK
  • Підвіконня з мармуру EMPERADOR DARK
  • Сходи з мармуру EMPERADOR DARK
  • Плитка з мармуру EMPERADOR DARK
  • Камін з мармуру EMPERADOR DARK