Мармур DAINO REALE

Category:

Процес виконання замовлення

Мармур Daino Reale – це «затишний» бежевий мармур родом з кар’єрів острова Сардинія (Італія). В першу чергу, він характерний своїм кремовим кольором і ледь помітними молочними розводами у вигляді хмар, димок і вінок. Що стосується зовнішнього вигляду, універсальність і краса – це візитні картки даного сорту. Отже, не дивно, що саме він був улюбленим декоративним матеріалом древніх римлян. Однак головною відмінною рисою каменю є його походження. Адже він утворювався з опадів на дні моря протягом мільйонів років. Це означає, що такий унікальний процес формування надав йому шарувату структуру. Тому він неймовірно рельєфно виглядає на мармурових стільницях і підвіконнях, раковинах і меблів, сходових ступенях і столиках.

І, звичайно ж, він створює неймовірно затишну середземноморську атмосферу в якості внутрішньої стіни і підлогу облицювання. А фонтани, басейни і каміни, оброблені даними сортом, виглядають просто чарівно. Далі, що стосується фізичних показників, вони однаково добре проявляють себе і в інтер’єрі, і в екстер’єрі. Так як гідні термостійкі і вологовідштовхувальні властивості, а також зносостійкість і ударостійкість забезпечують породі тривалий термін експлуатації. Варто відзначити, що камінь своєї рельєфністю і теплою молочної гамою дуже нагадує травертин. Однак на відміну від останнього, він не має природної точкової корозії. В цілому, мармурова плитка з цього сорту ідеально підходить як для виготовлення малих виробів, так і для обробки великих площ. На додаток, в будь-якому вигляді він надає відчуття спокою і комфорту. До того ж, він не звужує простір, що особливо актуально для невеликих житлових зон.

Компетентна команда фахівців GRANIT-MRAMOR COMPANY »знає всі тонкощі обробки подібних каменів. Тому при вашому бажанні ми з радістю розробимо проект по вашому ескізу і параметрам. Або запропонуємо на вибір широкий каталог типових виробів.

  • Стільниця на кухню з мармуру DAINO REALE
  • Стільниця у ванну з мармуру DAINO REALE
  • Підвіконня з мармуру DAINO REALE
  • Сходи з мармуру DAINO REALE
  • Плитка з мармуру DAINO REALE
  • Камін з мармуру DAINO REALE