Мармур CREMA VALENCIA

Category:

Процес виконання замовлення

Мармур Crema Valencia – це соковитий бежевий мармур з сонячної Іспанії. Перш за все, основний фон тяжіє до варіантів охристого жовтого і помаранчевого кольорів. Стає ясно, чому одним з назв цього дрібнозернистого вигляду є «Valencia orange marble». Адже в самому інтенсивному прояві його окрас і правда нагадує шкірку стиглого апельсина. А хаотичні тонкі сірі вихори і вени на поверхні створюють ефект мерехтіння. До слова, їх створюють домішки глини, піску, оксиду заліза і кремнію.

В цілому, він має не тільки неординарний зовнішній вигляд, а й гідні практичні характеристики. По-перше, він має високу міцність, термостійкість, не вигоряє на сонці, не вивітрюється, не займається. Далі, його стираність – мінімальна, а вологопоглинання становить всього 0,38%. А це дуже низький показник. На закінчення, довговічність і чудовий декоративний потенціал дозволяють активно використовувати його в обробці інтер’єрів та екстер’єрів будь-яких стилів. Наприклад, це панно, мозаїки, стільниці та підвіконня з химерними фасками і без, столики, сходи з різьбленими поручнями і колони, а також настінна і підлогова внутрішнє облицювання. Іншими словами, він привнесе південний іспанський колорит у будь-яке комерційне або житлове приміщення. До речі, на всій території Іспанії є тільки один експлуатаційний кар’єр, де добувають породу. У свою чергу, це підвищує попит і ціну на даний сорт, а також робить його менш доступним на ринку. З цих причин він досить дорогий. Тому його і вважають ексклюзивним в своїй групі кольорів.

Однак GRANIT-MRAMOR COMPANY має власне виробництво по обробці натуральних каменів. Що дозволяє працювати без націнок, надавати нашим клієнтам оптимальні тарифи. А також, самостійно проводити весь цикл робіт на високоточному цифровому обладнанні!

  • Стільниця з мармуру CREMA VALENCIA
  • Підвіконня з мармуру CREMA VALENCIA
  • Сходи з мармуру CREMA VALENCIA
  • Плитка з мармуру CREMA VALENCIA
  • Камін з мармуру CREMA VALENCIA