Мармур BIDASAR GREEN

Category:

Процес виконання замовлення

 

Мармур Bidasar Grееn – це неймовірно екзотичний зелений мармур, що видобувається в штаті Раджастан (Індія). Для початку, незвичайність забарвлення полягає в максимально природному кольорі основного фону. Та й в поєднанні з коричнево-бордовими і сіро-чорними жилами, які пронизують поверхню, візерунок виглядає рельєфно і небанально. А блиску додають випадкові включення кальциту. Слід зазначити, що малюнок навіває асоціації з зеленню крон дерев. Тому не дивно, що даний сорт також називають «мармуром тропічних лісів». Крім того, він є матеріалом вищої якості і за фізичними показниками. Адже, по-перше, він вкрай твердий і довговічний. По-друге, щодо кислотривкий, максимально термостійкий. До того ж, здатний витримувати високий тиск і має дуже низьке вологопоглинання. Все це означає, що він збереже свою структуру і зовнішній вигляд навіть в екстремальних умовах. І, нарешті, він удароміцний і вогнестійкий, а також не схильний до ерозії.

Отже, цей камінь є чудовим вибором для виготовлення стільниць, підвіконь, оздоблення стін і підлоги, сходових ступенів. А також для створення екстравагантних мозаїк і панно, фонтанів, облицювання басейнів і безлічі інших дизайнерських проектів. Нарешті, це воістину унікальний камінь, адже його не можна знайти ні в яких інших природних родовищах світу.

Власне виробництво GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує вам ознайомитися з величезним асортиментом товарів з даного сорту на будь-який смак. Більш того, наша продукція відрізняється високою якістю, самобутнім дизайном і, до того ж, оптимальними цінами. А команда досвідчених фахівців з радістю виконає професійний монтаж на вашому об’єкті так, що виріб буде радувати не одне покоління вашої родини!

  • Стільниця з мармуру BIDASAR GREEN
  • Підвіконня з мармуру BIDASAR GREEN
  • Сходи з мармуру BIDASAR GREEN
  • Плитка з мармуру BIDASAR GREEN
  • Камін з мармуру BIDASAR GREEN