Мармур BIANCO CARRARA

Category:

Процес виконання замовлення

 

Мармур Bianco Carrara – це благородний білий мармур з сірими розводами і найтоншими прожилками, який використовував в своїх роботах іменитий Мікеланджело. Іншими словами, це італійський класичний сорт з області Каррара, затребуваний у всьому світі. Далі, холодна білосніжна порода довговічна, міцна, стійка до перепадів температур і підвищеної вологості. Щоб уточнити, її стираність становить 0,65%, а вологопоглинання – всього 0,14%.

Однак, незважаючи на твердість, вона досить м’яка і пластична, тобто податлива різним типам обробки. І все це завдяки своїй мелкокристаллической структурі. Тому за технічними характеристиками вона підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. А в декоративному відношенні сорт органічно впишеться як в традиційний, так і в сучасний дизайн. Отже, це універсальне сировину. Яке широко використовують для облицювання підлоги, стін, стель, кухонних стільниць і підвіконь. Також він прекрасно підходить для оздоблення каміна, адже він абсолютно пожежобезпечний. Більш того, при нагріванні він не виділяє токсинів, оскільки є екологічно чистим. А такі декоративні елементи, як журнальні столики з мармуровими стільницями, колони, статуетки та інші вироби з каменю додадуть строгості і елегантності будь-якому простору.

Завдяки новітньому цифровому обладнанню «GRANIT-MRAMOR COMPANY» проводить повний цикл обробки каменю. А наші майстри працюють з ювелірною спритністю. Тому у нас ви можете замовити великоформатні слябів і плитку, а також вироби найскладніших конфігурацій – різьблені поручні і балясина зі ступенями, колони, фонтани, стільниці та підвіконня з різними типами фасок. І багато багато іншого.

  • Стільниця з мармуру BIANCO CARRARA
  • Підвіконня з мармуру BIANCO CARRARA
  • Сходи з мармуру BIANCO CARRARA
  • Плитка з мармуру BIANCO CARRARA
  • Камін з мармуру BIANCO CARRARA