ЛАБРАДОРИТ КОВАЛІВСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

 Лабрадорит Ковалівський «Silver Grey» з Коростенського району Житомирської області – це елегантний темно-сірий камінь, що складається переважно з плагіоклазу. А дрібна зернистість породи фактурно підкреслює глибину цієї розсипи. До того ж, він часто має синю або фіолетову ірізацию. Тому на сонці камінь іскриться і переливається як справжнє срібло з інкрустаціями. Більш того, фахівці відносять його до каменів елітного класу. А хороша податливість різним типам обробки дозволяє висікти з нього вироби будь-якої складності і конфігурації. Довговічність, жаро- і морозостійкість, а також відштовхування вологи і кислот – це далеко не всі переваги породи. Як оформлення великих площ – стін, підлог, фасадів – він прекрасно витримає сильні механічні навантаження. Адже міцність і зносостійкість дозволяють застосовувати його навіть в екстремальних умовах.

Так само як і в зонах з високою прохідністю – в торгових і бізнес-центрах, концерт-холах, залах ресторанів тощо. На житловому же ділянці цей сірий граніт лабрадоріт Ковалівській захистить цоколь. А також, краї фонтану, балюстраду тераси, паркан або зовнішнє підвіконня від негативних погодних факторів. До того ж, по 1 класу радіації він вважається абсолютно безпечним для здоров’я каменем. Тому у внутрішній обробці мінерал також знаходить велике застосування. Виконана з нього сходи з балюстрадою стане вишуканою домінантою інтер’єру. Також як і облицювання камінного порталу, плавно переходить на стіни. А робочі зони у вигляді кухонних фартухів, стільниць, доповнених підвіконнями, будуть не тільки родзинками оздоблення. Але також вони будуть у повній безпеці від тріщин, сколів та інших пошкоджень.

Камнеобробне підприємство GRANIT-MRAMOR COMPANY з радістю доставить вам на об’єкт будь-яку вподобану вироби з сірого граніту. Або втілить з нього ваш найсміливіший проект в реальність!

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2720-2740 кг/м3
  3. Водопоглинання: 0,02-0,08%
  4. Міцність на стиск: 180-220 MPa
  5. Стираємість: 0,6-0,7 г/см2